– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Myslivna Černý potok, Tvrdošín - Oravice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

100 % (1)

Myslivna Černý potok, Tvrdošín - Oravice

Myslivna Černý potok [Zvětšit - nové okno]
11 0
Umístění: V lese pri ceste medzi obcemi Oravice a Vitanová, 50 km od Liptovského Mikuláše. Autobusová zastávka 10 m, potraviny a reštaurácia 2 km. Vhodné východisko pre turistiku v Západných Tatrách a lyžovanie (lyžiarské strediská Brezovica 9,4 km, Zverovka - Spálená 9,6 km, Zuberec - Janovky, Zuberec - Milotín 16,8 km, Žiar - Dolinky 20,4 km). V Oraviciach sa nachádza aquapark Meander park a 5 km je tiesňava Juráňova dolina.
Ubytování: Horáreň s štvorizbovým apartmánom s 11 lôžkami na poschodí. Apartmán má vlastný vchod. Izby sú 2-, 3- a 4-lôžková + denná miestnosť (rozťahovací gauč, krbové kachle). V apartmáne je balkón, veľká kuchyňa, ktorá slúži aj ako jedáleň ( riad, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, chladnička s mrazničkou), soc. zariadenie (kúpeľňa, toaleta a sprcha). Súčasťou vybavenia apartmánu je TV s DVD prehrávačom, CD-rádio, DVD nosiče (filmy, hudba). V záhrade je vonkajšie posedenie. Vhodné pre rodiny s deťmi, pre seniorov a ďalších. Možnosť ubytovania aj so psom.
Cena: Leto: 4-10 osôb 7 EUR/os/noc, 11 osôb 72 EUR/apartmán/noc. Zima: 4-10 osôb 8,5 EUR/os/noc, 11 osôb 85 EUR/apartmán/noc. Veľká noc: 4-9 osôb 11 EUR/os/noc, 10-11 osôb 100 EUR/apartmán/noc. Silvester: 4-9 osôb 13 EUR/os/noc, 10-11 osôb 120 EUR/apartmán/noc. Ceny sú platné pri ubytovaní na 3 a viac nocí. Jedna skupina (aj 4 osoby) má vždy celý apartmán iba pre seba. Ceny sú konečné (vrátane rekreačného poplatku a energií). Pre ubytovaných 15% zľava v kúpalisku Meander park Oravice.
Adresa: Horáreň Čierny potok (apartmán Čierny potok), Bc. Katarína Kožienková, Oravice
Poznámky: Ubytovanie pre verejnosť sa v horárni od roku 2015 neposkytuje.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

100 % (11. 12. 2012, 10.29)
Uživatel zde byl ubytován od 18. srpna 2012 do 25. srpna 2012.
krásné prostředí, prostorné, čisté, dobře vybavené ubytování, ideální pro rodinu s dětmi, maximální spokojenost za příznovou cenu

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Myslivna Černý potok, Tvrdošín - Oravice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby