– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Rekreační středisko Hlavatice, Zbiroh

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Rekreační středisko Hlavatice, Zbiroh

Rekreační středisko Hlavatice [Zvětšit - nové okno]
207 0
Umístění: V malebné přírodě křivoklátských lesů, 1 km od města Zbiroh. Vlakové nádraží 5 km. Místo stvořené pro výlety do Křivoklátské vrchoviny a oblasti středního toku Berounky, údolím Zbirožského potoka kolem Sedmi mlýnů až ke Skryjským jezírkům. V blízkosti se nacházejí hrady Žebrák, Točník a Křivoklát, zámek Zbiroh. Možnost rybaření.
Ubytování: Rekreační středisko s kapacitou 207 lůžek. Hlavní budova: 13x 3-lůžkový pokoj se společným soc. zařízením. Letní chatičky: 42x 4-lůžková chatka, společné soc. zařízení. V hlavní budově je velká jídelna, občerstvovna (kapacita 80 míst), terasa a klubovna s TV+SAT. Hřiště na fotbal, na volejbal a nohejbal, venkovní ohniště. Možnost grilování a pořádání společenských akcí. Středisko je v provozu po celý rok.
Cena: Letní chatičky (2x2 palandy): 130 Kč/os/noc, za příplatek 30 Kč/os/pobyt zapůjčíme spací pytel + ložní prádlo. Hlavní budova (3-lůžkové pokoje): 180 Kč/os/noc. Ceny jsou konečné (včetně DPH) a platí i při ubytování jen 1 osoby (v chatkách i budově) i na 1 noc (i v hlavní sezóně). Pro školy, školky ceny dle dohody.
Adresa: Rekreační středisko Hlavatice (RS Hlavatice), Lubomír Byzoň, Líšeňská 406, 338 08 Zbiroh
Poznámky: Od roku 2016 středisko slouží jen k soukromým účelům.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Rekreační středisko Hlavatice, Zbiroh
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...