– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Vinařství Hetényi, Mecseknádasd u Pécse

90 % (1)

Penzion Vinařství Hetényi (230 m), Mecseknádasd u Pécse

+36 72 463 618, mob. +36 202 228 481 info@hetenyipince.hu
Penzion Vinařství Hetényi [Zvětšit - nové okno]
23 0
Umístění: Na prosluněném svahu v krásné přírodě na okraji pohoří Mecsek, na počátku rekreačně oblíbeného údolí Óbánya. Horami prochází široká síť turistických tras, nejvyšší hora Mecseku Zengő 8,5 km pěšky po značené stezce přímo od penzionu. Poutavé historické město Pécs (UNESCO) 28 km.
Ubytování: Penzion v rodinném vinařství s dobře vybavenými pokoji a apartmány, s velkým vinným sklepem a nabídkou vlastních speciálních vín, která se v supermarketu nepořídí. Pokoje i apartmány mají vždy vlastní koupelnu a kuchyňku: Luxury room (2 lůžka + přistýlka), Family suite (4 ložnice, až pro 10 osob), Apartment 1 (4 lůžka), Apartment 2 (pro 6 osob, 3 pokoje). Degustační terasa s krásným výhledem. Konferenční prostory vhodné i pro svatby a rodinné akce až pro 130 osob. Venkovní prostory se hodí i pro sportovní a jóga kempy.
Cena: Snídaně 2.000 HUF, polopenze (jen pátek-neděle mimo zimu) 4.000-5.000 HUF.
Adresa: Hetényi János Pincészet (Vinařství János Hetényi), Rékavölgyi út 17., H-7695 Mecseknádasd, okres Pécsvárad, župa Baranya, Maďarsko. Kontaktní osoba: Emese Hetényi.
Poznámky: Foto: Robert Vystrčil, LevneUbytovani.net. Placená inzerce.
Aktualizace:
Video: Prezentace vinařství s apartmány

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

90 % (25. 12. 2021, 12.36)
Uživatel zde byl ubytován od 17. října 2021 do 19. října 2021.
Luxusní areál s velkolepým prostorem v krásné přírodě. V přízemí je obrovské sklepení se sudy s vinným mokem, při vstupu do penzionu na nás vždy zavanula příjemná vůně vína. Přestože jsme byli ubytováni v nejlevnějším pokoji, byl velmi prostorný, s velkou koupelnou i kompletní kuchyní. Snídaně byly řešeny dodávkou surovin do ledničky, z nich jsme si pak připravili snídani sami (osobně mám radši klasický styl snídaní v jídelně, ale chápu, že pro malý počet hostů je toto rozumná varianta). Obrovské díky však patří majitelům za dokonalou starost o hosty. V odjezdový den se nám pokazilo auto, majitelé překopali program svého dne, zajistili nám opravu a možné pokračování naší dovolené v Maďarsku.
Penzion Vinařství Hetényi, Mecseknádasd u Pécse [Zvětšit - nové okno] Penzion Vinařství Hetényi, Mecseknádasd u Pécse [Zvětšit - nové okno] Penzion Vinařství Hetényi, Mecseknádasd u Pécse [Zvětšit - nové okno]
Poměr cena / kvalita90 %Čistota90 %Personál100 %Okolní prostředí100 %Stravování80 %

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Vinařství Hetényi, Mecseknádasd u Pécse
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...