– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Hájovna u lesa, Světlá Hora - Dětřichovice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Hájovna u lesa [Zvětšit - nové okno]
2 0
Umístění: V pohůří Jeseníků, na okraji tiché osady Dětřichovice. Hned za plotem hájovny začínají rozsáhlé lesy plné hub. Kolem osady se pasou krávy a koně. Autobusová zastávka 800 m. Obchod s potravinami 2 km. Bruntál 10 km, Karlova Studánka 15 km, Krnov 24 km, Praděd 24 km.
Ubytování: Bývalá hájovna s hektarovým pozemkem na prosluněné stráni, plné bylin. Pro hosty je k dispozici 1 pokoj v patře. V pokoji je manželské lůžko, stolek, skříňka, bezplatné wifi. V domě je kuchyň, koupelna s vanou i sprchou (vše je společné s majiteli). Hájovna se průběžně rekonstruuje, není zde však žádný hluk. Ubytování je vhodné pro nenáročné turisty milující přírodu, pro starší manželské či partnerské páry. U hájovny je ohniště. Majitelé chovají kamerunské ovečky, mají dvě kočky, pejska, drůbež, želvu. Vynikající voda je čerpána z hlubokého vrtu.
Cena: Celoročně: 150 Kč/os/noc. Cena je konečná (včetně všech poplatků) a platí i při ubytování jen 1 osoby na pokoji, i jen na 1 noc (i v hlavní sezóně).
Adresa: Hájovna u lesa (hájenka u lesa) - ubytování v soukromí, Rosemary Landa, Dětřichovice ev. č. 1, 793 31 Světlá Hora
Poznámky: Ubytování je mimo provoz.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Hájovna u lesa, Světlá Hora - Dětřichovice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...