– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Hájenka Vanovsko, Švábenice u Vyškova

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Hájenka Vanovsko [Zvětšit - nové okno]
8
Umístění: V Litenčické pahorkatině, na samotě v hlubokém lese, 4 km od obce Švábenice a 8 km od Ivanovic na Hané. Kousek od chaty prochází červená značka k poutnímu místu Svatá Anna, dobré možnosti pro cykloturistiku, rybaření, pro myslivce možnost lovu divočáků. Dinopark Vyškov 13 km, ZOO Vyškov 15 km. Lyžařský areál Stupava 27 km.
Ubytování: Zrekonstruovaná bývalá hájenka s možností ubytování max. pro 6 dospělých + 2 děti. Chata je prostorná a nově vybavená. V přízemí je veranda (2x3 m), WC, koupelna, kuchyně, velký obývací prostor (krb, několik stolů celkem pro 15 lidí, TV, CD přehrávač) a dvě 3-lůžkové ložnice ložnice. V patře je velká 4-lůžková ložnice. K dispozici je elektrický gril a vysavač. Před chatou je ohniště, kryté posezení, pískoviště, houpačka. Pro malé děti máme postýlku, jídelní židličku, hrací koutek. Po dohodě lze uspořádat pravou moravskou domácí zabíjačku.
Cena: Sezóna (měsíce 07-08): 1.000 Kč/chata/noc, jen týdenní pobyty. Mimosezóna (měsíce 09-06): víkendový pobyt (min. 2 noci) 1.500 Kč/chata/noc, týdenní pobyt (7 nocí a více) 1.000 Kč/chata/noc. Připlácí se elektřina dle skutečné spotřeby. Závěrečný úklid, pokud jej hosté neprovedou sami, 500 Kč. Povlečení pro max. 8 lidí je v ceně.
Adresa: Hájovna Vanovsko (hájenka, myslivna, chata), Švábenice. Provozovatel: Anna Husárová, Troubky 75, 768 02 Zdounky. Správce: Roman Herodek.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Hájenka Vanovsko, Švábenice u Vyškova
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...