– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Hájenka v Janíkově sedle, Kopřivnice - Vlčovice

?? %
mob. +420 737 776 492, +420 774 499 129 radamok@radamok.cz
Hájenka v Janíkově sedle [Zvětšit - nové okno]
27 0
Umístění: Na samotě uprostřed lesů, na Janíkově louce v Janíkově sedle, u křižovatky turistických cest v masivu hory Červený kámen nad Kopřivnicí. Od nejbližšího parkoviště na okraji Kopřivnice 1,4 km pěšky (výjezd až k chatě pouze na povolení, v zimě je cesta neprůjezdná). Bazén v Kopřivnici 1,8 km. Lyžařský areál Červený kámen jen 1 km.
Ubytování: Rekreační objekt pro hromadné pobyty dětí a mládeže, s kapacitou 27 osob na postelích s matracemi a prostěradly (nutné mít vlastní spacák). V přízemí (sloužícím jako klubovna) je kuchyně, jídelna a sociální zařízení. Patro slouží jako ložnice, je rozděleno na dva pokoje. Vlastní studna, elektřina z fotovoltaického systému. Ústřední topení, krbová kamna. Zastřešená pergola s posezením (letní jídelna). Za hájenkou se plánuje travnaté hřiště a ohniště.
Cena: Léto (měsíce 05-09): 1 noc 3.000 Kč/objekt, 2 noci (víkend) 2.250 Kč/objekt/noc, týdenní pobyt 15.000 Kč/objekt/týden. Zima (měsíce 10-04): 1 noc 4.000 Kč/objekt, 2 noci (víkend) 2.500 Kč/objekt/noc, týdenní pobyt 15.000 Kč/objekt/týden. Úklid chaty 1.000 Kč nebo vlastní. Ceny jsou včetně energií. Slevy pro členy RADAMOK.
Adresa: Hájenka v Janíkově sedle, Vlčovice č.p. 36 (Janíkovo sedlo), 742 21 Kopřivnice. Správce: RADAMOK, z.s. (Rada dětí a mládeže Moravskoslezského kraje). Kontaktní osoba: Jan Dudek (Asociace TOM), předseda.
Aktualizace:
Video: Umístění hájenky uprostřed zelené přírody v Janíkově sedle

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Hájenka v Janíkově sedle, Kopřivnice - Vlčovice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby