– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Hacienda v tokajských vinicích, Malá Trňa

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Hacienda v tokajských vinicích [Zvětšit - nové okno]
14 0
Umístění: Na Tokaji, vo viniciach 2 km za Malou Tŕňou v Zemplínskych vrchoch, smerom k obciam Černochov a Bara. Nádherné prostredie, ticho, pokoj a kľud (jedinečná poloha na Tokaji). V blízkom okolí možnosť prehliadky tokajských tufových pivníc či prechádzok pokojnou prírodou.
Ubytování: Väčšia chata (familiarne hacienda) rozdelená zrkadlove na 2 časti. Chalupa je zariadená starším nábytkom, preto je vhodná pre nenáročných. V každej časti je dole vybavená kuchyňa a spoločenská miestnosť s krbom, hore sú izby na spanie a kúpelky s WC. V jednej časti sú 2 izby (2x3 lôžka) a v druhej časti 3 izby (1x2, 2x3 lôžka). Pri dome je zastrešená veľká terasa, vonkajší gril. Vieme poskytnúť aj domáce stravovanie (raňajky, hlavné jedlo, kotlíkový guláš, divinu, bezmäsitú stravu - podľa požiadaviek hostí). Máme vlastnú vinnú pivnicu a dorábame víno. Vieme zabezpečiť aj ochutnávky tokajských vín.
Cena: Celoročne: 2-3 osoby 13 EUR/os/noc, 4 a viac osôb 10 EUR/os/noc, ceny sú platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc. Pri pobyte na 4 a viac nocí a pri plnej obsadenosti jednej časti (tj. 6 alebo 8 miest) 8 EUR/os/noc. Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov, posteľnej bielizne aj energií).
Adresa: Hacienda v tokajských viniciach (domček vo viniaciach, chalupa), Kráľovka 184/41, 076 82 Malá Tŕňa. Prevádzkovateľ: Naďa Kaprálová.
Poznámky: Ubytovanie sa od roku 2017 neposkytuje.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Hacienda v tokajských vinicích, Malá Trňa
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...