– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Hotel Guest House - Nehemiah Training Center, Užhorod - Červenycja

64 % (3)

Hotel Guest House - Nehemiah Training Center, Užhorod - Červenycja

+380 312 644 428, +380 312 644 470 guesthouseuzhhorod@gmail.com
Hotel Guest House - Nehemiah Training Center [Zvětšit - nové okno]
55 2
Umístění: V Užhorodě, nedaleko hranic se Slovenskem (hraniční přechod Vyšné Nemecké necelé 2 km). V tiché části Užhorodu na svahu hory Červenycja (ve stejnojmenné části města), odkud je výhled na příhraniční oblast Slovenska, nedaleké užhorodské letiště i téměř celý Užhorod. 10 minut pěší chůze od lesa (možné procházky).
Ubytování: Hotel ve výcvikovém centru neziskové křesťanské organizace Nehemia Team (podle hebrejského proroka Nehemjáše), založené v Německu. Centrum bylo vybudováno v roce 2001. Hotel nabízí ubytování pro 55 osob, jídelní prostory, konferenční sál pro 120 osob, menší místnosti pro skupinová setkání, knihovnu a služby tlumočníka. Některé pokoje mají sprchu a záchod společnou vždy pro 2 pokoje (3x2, 6x3, 1x5 lůžek), některé pokoje mají vlastní koupelnu (3x2, 1x6 lůžek). K dispozici i bezbariérový pokoj pro invalidy. Dobré prostředí pro konání seminářů i rodinných a přátelských oslav. Pozor! V celém centru je zakázáno pití tvrdých alkoholických nápojů, kouření a spaní plnoletých osob opačného pohlaví v jednom pokoji, pokud nejsou manželé!
Cena: Ceny zahrnují snídani Pokoje Standard (se společnou koupelnou pro 2 pokoje, buňka): 2-lůžkový 420 UAH/pokoj/noc (jen 1 osoba 320 UAH/noc), 3-lůžkový 600 UAH/pokoj/noc, 4-lůžkový 640 UAH/pokoj/noc, 5-lůžkový 800 UAH/pokoj/noc, 6-lůžkový s vlastní koupelnou 960 UAH/pokoj/noc. Pokoj Pololux s vlastní koupelnou: 2-lůžkový 540 UAH/pokoj/noc (jen 1 osoba 360 UAH/noc). Pokoj Lux (klimatizace, TV atd.): 2-lůžkový 600 UAH/pokoj/noc (jen 1 osoba 500 UAH/noc). Ceny jsou platné po celý rok.
Adresa: Hotel Guest House (Hostynnyj dim), Nehemiah Training Center, ulice Verchovynska 36, 88 017 Užhorod (Užgorod, Uzhhorod, Uzhgorod), Zakarpatská oblast, Ukrajina
Poznámky: Jazyky: angličtina, němčina, ukrajinština, ruština. Poloha v mapě je přesná. Zde uveřejněné fotky pokojů jsou ze standardních (levnějších) pokojů. Více o organizaci Nehemia Team najdete na www.nehemia-team.de.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

90 % (28. 8. 2016, 13.22)
Skvely hotel. Klidne okoli. Kdyz je horko,staci si rici o ventilatory a muzete mit i dva nebo pokoj s klimatizaci za skvelou cenu. Nabytek starsi, ale clovek nemusi mit strach, ze by deti mohly neco ponicit :). Vse potrebne hotel zajisti. Jsou zde dve detska hriste a programy pro deti. Byli jsme tam tyden bez jakychkoliv problemu.
Poměr cena / kvalita90 %Čistota90 %Personál90 %Okolní prostředí90 %Stravování100 %
80 % (26. 3. 2015, 16.06)
Strávili jsme v tomto hotelu několik dní bez problémů - dobré jídlo i ceny - víceméně za pár stovek ...ochotný personál, příjemné prostředí - v pokojích levnější kategorie ale mírný puch...
Poměr cena / kvalita90 %Čistota80 %Personál100 %Okolní prostředí80 %Stravování100 %
20 % (27. 3. 2012, 19.25)
Opravdu jen na přespání. Byli jsme ubytováni v létě, v pokoji se střešním oknem se téměř nedalo dýchat, okno se dalo otevřít jen na škvírku. Pokoj byl čistý, koupelna ucházející, čistá.Snídaně minimalistická. Pod všemi názvy se skrývalo vždy jen 1 vejce. Když jsem si dala kávu, džus byl už za poplatek.Komunikace přes internet i osobně byla bez problémů v AJ i RJ, personál ochotný. Přijeli jsme se zpožděním až po půlnoci a bez problémů nás ubytovali. Parkovat jsme mohli ve dvoře s uzamčenou bránou. Brzy ráno nás vzbudily ubytované děti.Přespali jsme, ale moc odpočatí jsme nebyli.Bez GPS jsme docela dlouho objekt hledali, název neznali ani v sousedním hotelu. Ve dne bude snad hledání snazší.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Hotel Guest House - Nehemiah Training Center, Užhorod - Červenycja
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...