– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Granárium ze 17. století, Jablonov nad Turňou

?? %

Penzion Granárium ze 17. století, Jablonov nad Turňou

+421 587 961 697, mob. +421 905 981 918 papai.lorant@stonline.sk
Penzion Granárium ze 17. století [Zvětšit - nové okno]
26
Umístění: V malebnej dedinke Jablonov nad Turňou v Slovenskom krase pod priesmykom Soroška. V okolí: rybolov na Hrušovských rybníkoch, pešia turistika, cykloturistika, zber húb a liečivých rastlín.
Ubytování: Penzión a turistické centrum v zrekonštruovanej historickej sýpke s vínnou pivnicou zo 17. storočia. V penzióne je desať 2-lôžkových izieb s vlastnou kúpelňou, WiFi a možnosťou prístelky. Sedliacky štýl navodzuje atmosféru pohody. Školiace zariadenie a reštaurácia pre 60 osôb, vinárska pivnica s posedením pre 40 osôb. Na záhrade možnosť posedenia v Pieckovom háji. Ponúkame ochutnávky vín zo Slovenského krasu, gurmánske špeciality z piecky, regionálne produkty (med), domáce džemíky, ručne vyrábané cestoviny, chlebík pečený v piecke. Organizujeme aj školy v prírode.
Cena: Leto: 12 EUR/os/noc, min. 2 osoby na izbe, min. 2 noci. Zima (vykurovacia sezóna): 12 EUR/os/noc, min. 10 osôb, min. 2 noci. Rekreačný poplatok 0,40 EUR/os/noc. Raňajky 5 EUR, večera 7 EUR. Posteľná bielizeň je v cene.
Adresa: Penzión Granárium, turistické a školiace centrum, Lorant Pápai, Jablonov nad Turňou 137, 049 43 Jablonov nad Turňou. Kontaktná osoba: Silvia Pápaiová, Villa Sisi (Vila Sisi), Jablonov nad Turňou 140.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Granárium ze 17. století, Jablonov nad Turňou
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby