– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Bungalov Golf, Těšetice u Znojma

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Bungalov Golf [Zvětšit - nové okno]
5
Umístění: Ve vinařské obci Těšetice, 9 km od Znojma směrem na Moravský Krumlov. Na začátku nové zástavby obce. Nedaleko lesa, v němž se nachází Těšetická přehrada (možnost koupání). V blízkosti jsou cyklostezky, hřiště i tenisové kurty. Na protějším svahu se rozkládá golfové hřiště (areál Královská vinice).
Ubytování: V roce 2020 nově postavený bungalov (dům) s apartmánem 3+kk (5 lůžek, užitná plocha 64 m2), zahradou a letním bazénem, na oploceném pozemku. V domě jsou dvě ložnice (1x2 lůžka + šatna, 1x3 lůžka), plně zařízená kuchyně propojená s jídelní částí a s obývacím pokojem, samostatné WC a koupelna (s vanou a sprchovým koutem). Z každé místnosti je východ na terasu s výhledem na golfové hřiště a do zahrady. Dvě krytá stání pro auta, uzamykatelná kolárna, zastřešená pergola s posezením, multifunkční ohniště s grilem, zatravněná plocha ke hře, v měsících 06-09 velký nadzemní bazén. Ubytování je v provozu po celý rok mimo Silvestr. WiFi připojení. Kouření jen na venkovních vyhrazených místech. Bez zvířat. Možnost zakoupení vína (jsme místní vinaři).
Cena: Hlavní sezóna (měsíce 06-09): 14.000 Kč/bungalov/týden. Vedlejší sezóna (měsíce 10-05): 1.800 Kč/bungalov/noc (min. 3 noci, nástup sobota nebo neděle) nebo 12.500 Kč/bungalov/týden. Vánoce: 2.000 Kč/bungalov/noc, min. 3 noci. Vratná kauce 3.000 Kč. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků, povlečení i energií).
Adresa: Bungalov Golf (chata Golf), Těšetice 213, 671 61 Těšetice. Kontaktní osoba: Mgr. Soňa Ludvíková.
Poznámky: Ubytování od roku 2021 neslouží veřejnosti.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Bungalov Golf, Těšetice u Znojma
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...