– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata Gazdovský dvůr, Pohronská Polhora - Krátké

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

95 % (1)
Chata Gazdovský dvůr [Zvětšit - nové okno]
28 0
Umístění: V sedle Chlipavica v horskej osade Zadné Krátke na hrebeni Veporských vrchov nad obcou Pohronská Polhora. K dreveničke je prístup povozom Zbojnícka strela (premáva zo Zbojníckeho dvora v sedle Zbojská), pešo alebo na bicykli. V zimnom období sú lesné cesty v okolí sedla Chlipavice ideálne pre turistiku na lyžiach.
Ubytování: Príjemná drevenica (chata) s malým hospodárstvom, kde môžete zažiť pravú atmosféru horských lazníckych osád. Ubytovanie v dvoch izbách (14 a 6 miest) a v malej dreveničke (8 miest) alebo vo vlastných stanoch. Možnosť občerstvení v novej velkej jedálni (grilované špeciality, alko i nealko nápoje), splachovacie toalety a sprcha s teplou vodou. Posedenie vnútri i vonku. Pri chate je zdroj pitné vody. Návštevníci sa môžu zapojiť do prác a života na gazdovstve. Možnosť zaistenie sprievodca.
Cena: Celoročne: s posteľnou bielizňou 10 EUR/os/noc, s vlastným spacím vakom 7 EUR/os/noc. Sprcha 1 EUR. V hlavnej turistickej sezóne (prázdniny) v prevádzke denne, v mimosezóne len počas víkendov.
Adresa: Chata Gazdovský dvor (drevenica Gazdovský dvor), Igor Vlček, sedlo Chlipavica (uvádená také pod názvom Chlipavice, Chlpavica, Chlpavice), osada Zadné Krátke, Pohronská Polhora. Objekt patrí ku Salaši Zbojská (Zbojská s.r.o.).
Poznámky: Chata v roku 2017 vyhorela. Foto: Robert Vystrčil (LevneUbytovani.net), 2011
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

95 % (21. 4. 2012, 14.00)
Projížděli jsme jen kolem na kolech (na konci srpna 2011) a stavili se dovnitř salaše na kofolu. Než jsme cokoliv stačili říct, pán nám ihned nabídnul na uvítanou chleba se sádlem, zcela zdarma! Skutečně velmi přátelské gesto, které jen dokladovalo, že ho zdejší náročná práce baví. Byla to velmi příjemná zastávka na i jinak krásném místě. Ubytování je jednoduché povahy a hodí se jen pro lidi skutečně mající rádi přírodu. Ti se zde však budou cítit velmi dobře.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata Gazdovský dvůr, Pohronská Polhora - Krátké
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby