– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chalupa na farmě Prievady, Babinec

?? %

Chalupa na farmě Prievady (500 m), Babinec

mob. +420 909 141 314, +421 940 901 855 jmdas042@gmail.com
Chalupa na farmě Prievady [Zvětšit - nové okno]
8 0
Umístění: V horskej osade Prievady, uprostred prírody Revúckej vrchoviny, 7 km od Hnúšti. Najbližší obchod je v dedine Rimavské Brezovo 4 km. Popri farme prechádza pútnická Cesta Márie Széchy, vhodná na turistiku aj cyklistiku. V blízkom okolí: vodná nádrž Teplý vrch, slnečné hodiny v Drienčanoch, žiarové pohrebisko na Kyjaticiach, Veľká a Malá obora pre muflóniu zver, Maginhrad, kúpalisko v Hnúšti. Autobusová zastávka Sedlo Prievady (na ceste Rimavské Brezovo-Babinec) 650 m.
Ubytování: Rekreačný dom (chalupa) pre 8 osôb na vidieckej farme. V dome je predsieň, kuchyňa, obývačka, kúpeľňa s WC a dve izby. Veľká terasa s krbom a grilom. Na priestrannom dvore je bazén. Na farme je možnosť vidieť vidiecky život a zvieratká ako kone, kravičky, teliatka a psy. Možnosť vyskúšať si prácu okolo zvierat.
Cena: Celoročne: 10 EUR/os/noc. Cena je konečná (vrátane DPH, všetkých poplatkov, posteľnej bielizne aj energií i zimného kúrenia) a platná pri ubytovaní 2 a viac osôb na 2 a viac nocí. Speciální nabídka jen pro návštěvníky LevneUbytovani.net!
Adresa: Gazdovský dvor, Babinec 69 (osada Prievady), 980 26 Babinec. Prevádzkovateľ: JM-DAS s.r.o. Odpovedná osoba: Ján Macháček.
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chalupa na farmě Prievady, Babinec
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby