– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Selský dům U Capa, Velká Trňa

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Selský dům U Capa [Zvětšit - nové okno]
8
Umístění: V malebnej vinohardníckej oblasti Tokaj na Slovensku, v dedine Veľká Tŕňa v Zemplínskych vrchoch. Možnosť cykloturistiky, prechádzok po starých vinohradníckych chodníkoch, hubárčenia či rybárčenia. Tipy na výlet: kúpele Byšta, Borša, hrad Füzér. Slovenské Nové Mesto 9 km, Sátoraljaújhely 11 km.
Ubytování: Štýlové vidiecke ubytovanie rodinného charakteru, dobový zemplínsky gazdovský dom. V dome sú štyri 2-postelové izby, dve izby majú spoločné WC a sprchu, dve izby majú vlastné WC a sprchu. Spoločenská miestnosť s posedením a liatinovou pieckou. Parkovanie vo dvore. Sme malá rodinná vinohradnícka firmička. Možnosť ochutnávky tokajských vín Víno Vdovjak v starých stredovekých tokajských pivniciach. Spoločnosť obyčajne robia domáce klobásky, slanina, pečené rebierka, bôčik, klasické domáce holubky. K ochutnávkam podávame syry, olivy a pečivo. V lete možnosť opekania slaninky, grilovania.
Cena: Celoročne: vrátane raňajok 20 EUR/os/noc, aj pri ubytovaní iba 1 osoby na izbe, aj iba na 1 noc (aj v hlavnej sezóne). Pes alebo mačka 5 EUR/noc. Ceny sú konečné (obsahujú aj rekreačný poplatok, obliečky a všetky energie).
Adresa: Gazdovský dom U Capa (chalupa U Capa), Obchodná 130, 076 82 Veľká Tŕňa. Prevádzkovateľ: Ing. Matúš Vdovjak - WINE79, Široká 119, 076 82 Veľká Tŕňa.
Poznámky: Ubytovanie je pre bežnú verejnosť mimo prevádzky. (stav z roku 2023)
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Selský dům U Capa, Velká Trňa
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby