– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytování v soukromí Garsonka, Bratislava - Karlova Ves

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Ubytování v soukromí Garsonka, Bratislava - Karlova Ves

hlavné mesto Bratislava / Malé Karpaty / Zlaté písky Ukázat na mapě
Ubytování v soukromí Garsonka [Zvětšit - nové okno]
2 0
Umístění: V Bratislave, v mestskej časti Karlova Ves, pri hranici CHKO Malé Karpaty. Kolem domu prechádza modrá turistická značka, krásné prostredie na prechádzky smerom na Jezuitské lesy a Devínskú kobylu. Zastávka MHD Borská 300 m, do centra Bratislavy električkou len 15 minút. V blízkosti bytu je pekáreň (100 m) a obchodné centrum (250 m).
Ubytování: Apartmán (garsónka) 25m2 pre 2 osoby, bez balkóna. Apartmán je v tehlovom dome na prvom poschodí, bez výťahu. Tiché slušné bývanie, vo vchode je len 6 bytov. V apartmáne je 2-lôžková izba (možnosť postele posunúť ako manželské, aj zvlášť), TV so 4 základnými kanálmi, stolík so 4 barovými stoličkami, v predsieni skriňa, v chodbe kuchynský kút (možnosť varenia na dvojplatničke, chladnička), kúpeľňa (sprchový kút so závesom, práčka), samostatné WC. V byte je ústredné kúrenie. Parkovanie pred domom zadarmo.
Cena: Celoročne: 2 osoby 17 EUR/os/noc, iba 1 osoba 25 EUR/apartmán/noc. Ceny sú konečné (v cene je aj miestny poplatok 1,65 EUR/os/noc) a platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc. Uprednostňujeme však pobyty na 3 a viac nocí (kratšie iba pri last minute objednávkach).
Adresa: Apartmán Garsónka, Kuklovská 9, 841 04 Bratislava.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytování v soukromí Garsonka, Bratislava - Karlova Ves
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...