– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytování v soukromí Galliková, Ždiar

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Ubytování v soukromí Galliková, Ždiar

Ubytování v soukromí Galliková [Zvětšit - nové okno]
8 0
Umístění: V Ždiare pod Tatrami, v blízkosti lesa a 30 m od riečky Biela, ktorá tvorí hranicu TANAPu. Autobus 100 m, obchod 150 m, reštaurácia, lekár 800 m, folklórne múzeum 900 m, benzinol 900 m. Lyžiarske stredisko Strednica 3 km, Bachledova dolina - Jezersko 3 km. Belianska jaskyňa 7 km. Tatranská Javorina 20 km. Termálne kúpalisko Vrbov 32 km, Aquacity Poprad 40 km.
Ubytování: Privát pre max. 8 osôb na poschodí rodinného domu (prízemie je obývané domácimi). Dve spálne (1x4, 1x4 s balkónom), veľká kuchyňa s výbavou pre 9 osôb (chladnička, plynový sporák, kávovar, TV), hala, WC, kúpelňa. Veľká zatrávnená oplotená záhrada s ohniskom, grill. Parkovanie auta v záhrade, bezproblémový prístup v lete aj v zime.
Cena: Leto: 7,50 EUR/os/noc. Zima: 8,50 EUR/os/noc. Silvestr: 10 EUR/os/noc. Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov) a sú platné pri ubytovaní 3 a viac osôb na izbe na 3 a viac nocí (aj v hlavnej sezóne). Pri ubytovaní 4 a viac osôb má skupina k dispozícii celý privát.
Adresa: Privát (ubytovanie v súkromí), Anna Galliková, Ždiar č. 175, 059 55 Ždiar
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytování v soukromí Galliková, Ždiar
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...