– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytování v soukromí Zlatica Galíková, Velká Lomnica

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

100 % (3)

Ubytování v soukromí Zlatica Galíková, Velká Lomnica

Ubytování v soukromí Zlatica Galíková [Zvětšit - nové okno]
10 0
Umístění: V tichej časti obce Veľká Lomnica obklopenej krásou pohoria Vysoké Tatry. 100 m reštaurácia (podáva sa domáca strava, hrá živá hudba), 30 m potraviny, 40 m pekáreň. Poprad - Aquacity 8 km, Tatranská Lomnica 8 km, Kežmarok 8 km, Vrbov - termálne kúpalisko 7 km. V okolí: lyžovanie, turistika, golf, bazény, termálne kúpaliská, tenis.
Ubytování: Privát pre 10 osôb v novopostavenom, vkusne zariadenom rodinnom dome, na samostatnom hornom poschodí, s veľkou terasou. Spoločenská miestnosť (TV a rozkladací gauč pre pohodlne spanie 2 osôb), veľká kuchyňa (mikrovlnka, chladnička s mrazničkou, rýchlovarná kanvica, sporák s el. rúrou), kúpeľňa s vaňou a WC. Prístup na internet (cez vlastný notebook). Ubytovanie v spoločenskej miestnosti iba pri obsadení celej kapacity ubytovania jednou skupinou osôb. Parkovanie v uzamknutom dvore. Možnosť dlhodobého ubytovania.
Cena: Celoročne: 6,50 EUR/os/noc pri ubytovaní min. 2 osôb na min. 3 noci (aj cez hlavnú letnú i zimnú sezónu). Cena je konečná (vrátane všetkých poplatkov, energií atď.). Speciální nabídka jen pro návštěvníky LevneUbytovani.net!
Adresa: Ubytovanie v súkromí Zlatica Galiková (Privát Veľká Lomnica), Poľná 667, 059 52 Veľká Lomnica
Poznámky: Ubytovanie je od roku 2013 mimo prevádzky.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

100 % (3. 1. 2013, 23.44)
Uživatel zde byl ubytován od 21. července 2012 do 28. července 2012.
Paráda. Prostředí pěkné i doporučili hodně dobrá místa k návštěvě o kterých jsme před tím netušili. Celkově prostě sto procent...
100 % (7. 5. 2012, 10.44)
Uživatel zde byl ubytován od 3. května 2012 do 4. května 2012.
Ubytování se nám moc líbilo. Pěkné, čisté prostředí. Škoda, že jsme se nemohli zdržet délé, pouze jsme projížděli. Pokud někdy pojedeme na dovolenou do této oblasti, určitě se ke Galíkům vrátíme.
100 % (7. 2. 2012, 08.29)
Uživatel zde byl ubytován od 29. června 2010 do 8. července 2010.
Rádi se ke Galikom vracime. Po tech letech si pamatují i jmena nasich deti. Milí a tolerantni lidé, a to jim tam navezem pokaždé stádo malých raubířů. Čisté a milé prostředí.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytování v soukromí Zlatica Galíková, Velká Lomnica
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...