– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Kemp Formanka, Hustopeče

?? %
mob. +420 739 376 013, +420 603 861 953 info@formanka.net
Kemp Formanka [Zvětšit - nové okno]
60 0
Umístění: Na okraji Hustopečí na jižní Moravě, vedle areálu letního koupaliště a aquaparku s tobogány, za fotbalovým hřištěm. Poblíž je i krytý plavecký bazén a tenisové kurty. Historické centrum Hustopečí 750 m. Mandloňová rozhledna nad Hustopečemi 2 km (krásný výhled na Pálavu). Dobré východisko pro cyklisty pro putování po vinařských stezkách.
Ubytování: Kemp v areálu hotelu s restaurací. V kempu je dvanáct dřevěných 4-lůžkových chatek, travnatá plocha ke stanování a umístění karavanu, elektrické přípojky, WiFi, ohniště, dětské hřiště. Sprchy a toalety jsou k dispozici v budově hotelu. Možnost vlastního vaření v kuchyňce. Restaurace se zahrádkou a salónkem (až pro 250 osob). Půjčovna kol. Kemp je s celoročním provozem. Chatky však nejsou vytápěné, proto jsou obsazovány především přes léto.
Cena: Chatky: 4 osoby v chatce 900 Kč/chata/noc, 3 osoby 700 Kč/chata/noc, 2 osoby 650 Kč/chata/noc, jen 1 osoba 500 Kč/chata/noc, povlečení je v ceně. Stany a karavany: na aktuální info čekáme, v roce 2017 byly ceny malý stan (1-2 osoby) 180 Kč/noc, velký stan 270 Kč/noc, karavan 350 Kč/noc, za osoby se nic nepřiplácí. Parkování zdarma. Domácí mazlíček 250 Kč/noc. Rekreační poplatek 16 Kč/os/noc. Snídaně 180 Kč (děti do 9 let 50-100 Kč). Ceny jsou včetně energií a platí i při ubytování jen na 1 noc.
Adresa: Kemp Formanka, Šafaříkova 21, 693 01 Hustopeče. Provozovatel: RaJ group s.r.o. Kontaktní osoba: Jitka Fialová.
On-line rezervace a obsazenost: Booking.com
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Kemp Formanka, Hustopeče
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby