– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Turbáza Forel - turistická ubytovna, Ždenijevo

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Turbáza Forel - turistická ubytovna, Ždenijevo

Turbáza Forel - turistická ubytovna [Zvětšit - nové okno]
66
Umístění: Na okraji vesnice Ždenijevo mezi poloninou Runou a horou Pikuj v ukrajinských Karpatech. V zimě je v místě v provozu lyžařský vlek (délka 700 m, převýšení 137 m) i půjčovna lyžařského vybavení. Doprava autobusem nebo taxi z města Volovec (25 km). Pro ubytované organizujeme výlety: na horu Zbyn, Pikuj, k potoku Paškovec, na Vysoký Kaměň atd.
Ubytování: Čtyřpodlažní budova s 27 pokoji (11x 2-lůžkový s příslušenstvím, 12x 3-lůžkový s příslušenstvím, 2x 2-lůžkový pololuxusní, 2x luxusní dvoupokojový). Jídelna, kavárna-bar, sauna, sportovní hřiště, říční pláž.
Cena: Pokoj s koupelnou: 2-lůžkový 85 UAH/os/noc. Luxusnější apartmán (1 místnost, 2 lůžka): 200 UAH/pokoj/noc. Luxusní apartmán (2 lůžka, 2 místnosti): 300 UAH/apartmán/noc. Plná penze 120 UAH, dítě do 12 let 85 UAH. Slevy pro skupiny a pro děti. Ceny jsou platné na léto 2011 (1.4.-30.09.)
Adresa: LOK Foreľ (též turistická ubytovna Forel), Ždenijevo (Žděnievo), Volovecký rajon, Zakarpatská oblast. Kontaktní: Zakarpatturist, Košická 30, 88 000 Užhorod.
Poznámky: Jazyky: ukrajinština, ruština. Odkaz do mapy je jen přibližný.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Turbáza Forel - turistická ubytovna, Ždenijevo
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...