– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Kemp Ekofarma Ostrov, Zlatná na Ostrove - Veľký Lél

?? %
mob. +421 948 104 665 info@ekofarma.sk
Kemp Ekofarma Ostrov [Zvětšit - nové okno]
25 0
Umístění: Pri vstupe na Veľkolélsky ostrov na Dunaji, v osadě Velký Lél neďaleko Zlatnej na Ostrove a Komárna, pri okraji Chránenej krajinnej oblasti Dunajské luhy. Ľahko dostupné po medzinárodnej cyklotrase Eurovelo 6 či vodáckej ceste.
Ubytování: Ekologická farma s oploteným kempingom, chatkami (4x 2-lôžková s možnosťou prístelky) a ubytovňou v zrekonštruovanej sýpke (22 lôžok v spoločnom priestore v podkroví). Kapacita kempingu je cca 50 stanov (100 ľudí). Spoločná kuchynka, soc. zariadenia, ohniská, kryté altánky, hojdacie siete. Bezplatne WiFi pripojenie. Bufet pre návštevníkov a turistov, s možnosťou stravovania. Možnosť ochutnávok mlieka a syrov z domácej produkcie. Možnosť jazdenia na koni (klub Zlatý Hucul). Pre deti organizujeme počas leta jazdecké tábory, vieme zorganizovať školy v prírode. Možnosť prenájmu sýpky na workshopy alebo konferencie. Požičovňa kajakov.
Cena: Kemp: osoba 10 EUR/noc (dieťa 3-15 rokov 6 EUR/noc, študent 6 EUR/noc), stan zdarma, karavan 5 EUR/noc, elektrická prípojka 3 EUR/noc. Sýpka (ubytovňa): osoba 15 EUR/noc (dieťa 3-15 rokov, študent 12 EUR/noc), min. 10 osôb. Chatky: 18 EUR/noc (dieťa 3-15 rokov, študent 15 EUR/noc), prísteľka 10 EUR/noc. Deti do 3 rokov bezplatne. Rekreačný poplatok 0,40 EUR/os/noc. Stravovanie (len pre školské exkurzie a väčšie skupiny): raňajky 4 EUR, obed 6 EUR, večera 5,50 EUR. Ceny sú vrátane DPH, posteľnej bielizne aj energií.
Adresa: Ekofarma Ostrov (Camping Zlatý Hucul), Veľký Lél 819, 946 12 Zlatná na Ostrove. Prevádzkovateľ: Jozef Molnár.
Aktualizace:
Video: Predjarí na ekofarme

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Kemp Ekofarma Ostrov, Zlatná na Ostrove - Veľký Lél
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...