– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Farma Hory - penzion a restaurace, Hory u Karlových Varů

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Farma Hory - penzion a restaurace (540 m), Hory u Karlových Varů

Slavkovský les / Karlovy Vary
Farma Hory - penzion a restaurace [Zvětšit - nové okno]
26
Umístění: V malebné krajině Svatošských skal nad řekou Ohří, v naprostém klidu lesní obory Hory mezi Karlovými Vary a Loktem, 3 km od okraje Karlových Varů. Farmou prochází cyklostezka a turistická stezka, jsme tak pravidelnou zastávkou na cestě turistů.
Ubytování: Farma s penzionem, restaurací a jezdeckým areálem. Na farmě jsou tři pokoje (2x2, 1x3 lůžka) a dva prostorné rodinné apartmány (1x2, 1x3 lůžka, vlastní koupelna, WC, TV a balkon). Na pokojích je WiFi a nádherný pohled do obory s vysokou zvěří a volně pobíhajícím stádem koní. Pro turisty a dětské tábory navíc 2 podkrovní pokoje se spaním na matracích pro 14 osob. Nekuřácká a bezbariérová restaurace v loveckém stylu (40 míst) s letní zahrádkou, specializujeme se na zvěřinové pochoutky, od 1.11. do 31.3. je restaurace otevřena jen po objednání. Pořádáme svatby, oslavy a firemní večírky. Vyjížďky na koních, vození dětí, výukové hodiny.
Cena: Sezóna (1.5.-30.9.): podkrovní turistický pokoj 250 Kč/os/noc, standardní pokoj se snídaní 550 Kč/os/noc, apartmán se snídaní 750 Kč/os/noc. Mimosezóna (1.10.-30.4.): podkrovní turistický pokoj 200 Kč/os/noc, standardní pokoj 350 Kč/os/noc, apartmán 550 Kč/os/noc, snídaně 80 Kč. Ceny jsou konečné (včetně povlečení a všech poplatků) a platí i při ubytování jen 1 osoby na pokoji, i jen na 1 noc. Děti do 3 let zdarma. Pro velké skupiny slevy!
Adresa: Farma Hory, Šárka Němečková, Hory 105, 360 01 Karlovy Vary
Poznámky: Uvedený provozovatel od roku 2014 farmu neprovozuje.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Farma Hory - penzion a restaurace, Hory u Karlových Varů
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby