– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Farma Horní Vítkov, Chrastava - Horní Vítkov

?? %

Farma Horní Vítkov (475 m), Chrastava - Horní Vítkov

mob. +420 721 364 341 michala.hrustinczova@atomvet.cz
Farma Horní Vítkov [Zvětšit - nové okno]
9 0
Umístění: Na okraji vsi Horní Vítkov v Jizerských horách, na loukách poblíž hranice s Polskem, 6 km severně od Chrastavy. Autobusová zastávka 200 m. Nad farmou se nachází středověký dvorec Curia Vítkov (replika opevněného dvora z 12. století).
Ubytování: Penzion na statku, kde se seznámíme s každodenním farmářským životem. Na farmě se můžete dostat do kontaktu s hospodářskými zvířaty, případně se aktivně zapojit do práce. V penzionu jsou 3 pokoje (2-lůžkové s možností přistýlky) vybavené stylovým nábytkem, se společnou koupelnou s WC a sprchovým koutem. Společná vybavená kuchyňka (rychlovarná konvice, el. sporák, lednice, mikrovlnka, nádobí) k vlastnímu stravování. V areálu je parkoviště, venkovní posezení i možnost grilování. Na farmě probíhá i chov koní, krytá jízdárna.
Cena: Celoročně: 2-lůžkový pokoj 500 Kč/pokoj/noc, přistýlka 100 Kč/noc. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků, povlečení i energií) a platné i při ubytování jen na 1 noc.
Adresa: Farma Horní Vítkov, Horní Vítkov 31, 463 31 Chrastava. Provozovatel: Atomvet s.r.o. Kontaktní osoba: Ing. Michala Hrustinczová.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Farma Horní Vítkov, Chrastava - Horní Vítkov
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...