– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Kemp ve farmě Foltis, Janov u Zlatých Hor

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Kemp ve farmě Foltis [Zvětšit - nové okno]
0 0
Umístění: V obci Janov u česko - polské hranice mezi městečky Zlaté hory a Osoblaha. 500 m od vesnice, na samotě. Přes zahradu teče potok, les začíná 200 m od domu, kolem jsou louky, na kterých chováme menší stádo ovcí. 4 km Biskupská kupa (890 m) s historickou rozhlednou. Síť málo frekventovaných asfaltových silniček (cykloturistika).
Ubytování: Kemp pro 5 stanů nebo karavanů. Venkovní ohniště s posezením. Možnost grilování na venkovním mobilním grilu. Venkovní veranda s posezením. Travnatá plocha - hřiště 40 x 20 m. Pro rybáře - amatéry je v areálu farmy nádrž s kapří osádkou. Možnost vyprání prádla po dohodě. Kuchyň - gastronomické služby na požádání - možnost pozvání ke stolu. Kemp je v provozu od 1.5. do 31.10.
Cena: Malý stan 80 Kč/noc, velký stan 120 Kč/noc, karavan 160 Kč/noc, osoba 80 Kč/noc, dítě 6-12 let 40 Kč/noc, auto 60 Kč/noc, elektřina 60 Kč/noc, praní prádla 50 Kč/praní.
Adresa: Libuše Foltisová, Farma Foltis (kemp Foltis, camp Foltis, kemping Foltis), Janov 252, 793 84 Janov u Zlatých Hor
Poznámky: Inzerent je několik let neaktivní.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Kemp ve farmě Foltis, Janov u Zlatých Hor
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby