– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytování Pod starou věží, Štramberk

?? %

Ubytování Pod starou věží (420 m), Štramberk

mob. +420 604 752 995 nikolapetrasova@seznam.cz
Ubytování Pod starou věží [Zvětšit - nové okno]
21 0
Umístění: Na náměstí v centru historického Štramberka, u amfiteátru Pod starou věží. Jen 100 metrů pod turistickou Hrstkovou chatou a 150 m od hradu Štramberk s rozhlednou Trúba.
Ubytování: Ubytovna v křesťanské faře s možností ubytování pro lidi respektující církevní prostředí. K ubytování je 21 míst na patrových postelích ve dvou místnostech (velká zelená, menší bílá), nutno dovézt vlastní prostěradlo a spacák. Velká kuchyň s jídelnou, k dispozici plynový sporák s el. troubou, ledničky, mikrovlnka, rychlovarné konvice, potřebné nádobí. Sociální zařízení (2x WC a 1x WC se sprchovým koutem). Vytápění plynovými kamny v každé místnosti. Chlapci a dívky musí spát odděleně v jiných místnostech, zachovat je potřeba přiměřený klid, platí zákaz kouření a zvířat. Parkování jen na povolení (potřeba předem domluvit).
Cena: Celoročně: 120 Kč/os/noc. Ceny jsou konečné (včetně energií a všech poplatků) a platí i při ubytování jen 1 osoby, i jen na 1 noc. Při příjezdu je vybírána vratná kauce 1.500 Kč.
Adresa: Ubytování Pod starou věží - fara Štramberk, Náměstí 1, 742 66 Štramberk. Kontaktní osoba: Nikola Petrášová. Odpovědná osoba: Dominik David.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytování Pod starou věží, Štramberk
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby