– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Fara u Smyčků, Semanín u České Třebové

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Fara u Smyčků [Zvětšit - nové okno]
5 0
Umístění: V centru Semanína na Českotřebovsku, v sousedství areálu kostela sv. Bartoloměje. V bezprostředním okolí jsou naučné Semanínské stezky, knajpoviště, kostelní expozice Semanínská renesance, obranná zvonice, jezdecký klub pana Bittla, výletní hospoda Chata Maxe Švabinského na Kozlovském kopci. Město Česká Třebová 4,5 km.
Ubytování: Bývalá venkovská fara s apartmánem v podkroví. V apartmánu je velká místnost s obytným a jídelním koutem, dvěma rozkládacími gauči a výhledem ze střešních oken, vybavená kuchyňská linka, elektronické klávesy, TV, lednice, WiFi připojení. Koupelna a toaleta jsou přístupné přes předsíňku. Apartmán je vhodný max. pro 5 osob, především pro rodiny (4 místa na dvou 2-lůžkových gaučích + dětská postýlka či přistýlka na matraci). V domě je sklípek se samoobslužným občerstvením. Zahrada s ohništěm, posezením a pískovištěm. Parkování v areálu chalupy.
Cena: Celoročně: 1. noc 700 Kč/apartmán, každá další noc 600 Kč/apartmán/noc. Po dohodě možnost společného stravování s rodinou hostitelů. Domácí zvířátko zdarma. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků, povlečení, ručníků i energií).
Adresa: Fara Semanín (ubytování U Smyčků), Semanín 103, 560 02 Semanín. Kontaktní osoba: David Smyčka.
Poznámky: Od roku 2017 je ubytování možné již jen pro pozvané hosty.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Fara u Smyčků, Semanín u České Třebové
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...