– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Brněnská přehrada

Fara, Herálec

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
10 0
Umístění: V Herálci v srdci krásné přírody Žďárských vrchů, vedle kostela svaté Kateřiny. Autobusová zastávka a obchod 400 m. Nejvyšší vrchol Žďarských vrchů Devět skal 4 km, Žákova hora 4,3 km.
Ubytování: Již neaktuální info: Fara s možností ubytování pro veřejnost - přednostně pro rodiny s dětmi, řeholní komunity a křesťanská společenství. Kapacita fary je 10 osob, v budově je 5 postelí s kompletními lůžkovinami, dalších 5 osob může přenocovat na vlastní matraci ve spacáku. Možnost topení v kachlových kamnech. Zatravněný farní dvůr s novou kůlnou (kryté posezení, lze zde vytvořit letní kuchyni, na půdě se dá nocovat s dětmi). Na faře je třeba se vyvarovat činnostem, které by místní obyvatelé mohli vnímat rušivě (pohoršení, alkohol, kouření). Na faru nelze brát domácí zvířata.
Adresa: Fara, Herálec 279, 592 01 Herálec. Provozovatel: Římskokatolická farnost Herálec. Kontaktní osoba: Mgr. Vladimír Záleský, farář.
Poznámky: Fara nyní slouží pouze k pastoračním účelům a cizí hosté se v ní nepřijímají!
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Fara, Herálec
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...