– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytovna na faře, Cetechovice

?? %
mob. +420 725 521 516 faracetechovice@seznam.cz
Ubytovna na faře [Zvětšit - nové okno]
23 2
Umístění: V malé vsi Cetechovice na severní straně Chřibů, na silnici mezi obcemi Střílky a Zdounky. Autobusová zastávka 100 m. V Cetechovicích je obchod i hospůdka. Rozhledna na nejvyšším vrchu Brdo pěšky 5 km po značených cestách. Krásné výlety jsou i na stranu Litenčické pahorkatiny (umělecká osada Lebedov, rozhledna Zdenička atd.).
Ubytování: Církevní ubytovna na citlivě zrekonstruované faře s kapacitou 23 lůžek ve 2- až 4-lůžkových pokojích s vlastní koupelnou a WC. Jeden pokoj je bezbariérově vybaven. V přízemí je společenská místnost s jídelnou a vybavenou kuchyní (sporák, lednice, mikrovlnka). Za budovou se nachází krytá veranda a ohrazený dvůr se zahradou, ohništěm a venkovním posezením. Před budovou je obecní dětské hřiště a možnost parkování. Ubytování pouze bez zvířátek. Je nutno dodržovat noční klid.
Cena: Léto (1.5.-30.9.): 250 Kč/os/noc. Zima (1.10.-30.4.): 300 Kč/os/noc. Děti 6-15 let sleva 50 %, do 6 let zdarma. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků, energií i povlečení). Při použití vlastního povlečení sleva 10 %.
Adresa: Fara, Cetechovice 9, 768 02 Zdounky. Majitel: Římskokatolická farnost Cetechovice. Kontaktní osoba: P. Jaroslav Štancl.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytovna na faře, Cetechovice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby