– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Fara, Bohušov

?? %
mob. +420 731 646 821 jmazur@seznam.cz
Fara [Zvětšit - nové okno]
24 20
Umístění: Na okraji malé a klidné vsi Bohušov, 3,5 km od Osoblahy. Autobusová zastávka 350 m v centru obce. Vlaková zastávka (úzkokolejka) 800 m. Na druhé straně Bohušova se rozkládá rybník s možností koupání a zřícenina hradu Fulštejn.
Ubytování: Zrekonstruovaná ubytovna s kapacitou 24 lůžek na faře, kde v roce 1951 působil kardinál František Tomášek. V bezbariérovém přízemí jsou 2 pokoje (1x8, 1x9 lůžek) se společným soc. zařízením (i pro vozíčkáře) a 1 pokoj (1x3 lůžka) s vlastní koupelnou. V patře je 1 pokoj (1x4 lůžka), kuchyně (sporák s troubou, lednice atd.), společenská místnost (projektor, WiFi), další koupelna a WC. Před farou je velká zahrada se sportovním hřištěm i dětským hřištěm a venkovní toalety.
Cena: Celoročně mimo Silvestr: 260 Kč/os/noc, 1. dítě 150 Kč/noc, 2. dítě 100 Kč/noc, 3. a další dítě 50 Kč/noc, i při ubytování jen na 1 noc. Silvestr (21.12.-1.1.): 4.000 Kč/objekt/noc, min. 3 noci. Ceny jsou konečné (včetně rekreačního poplatku 10 Kč/os/noc, povlečení i energií).
Adresa: Fara, Bohušov 40, 793 99 Bohušov. Kontaktní osoba: Jan Mazur.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Fara, Bohušov
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby