– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Fara, Andělská Hora

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Fara [Zvětšit - nové okno]
35 0
Umístění: V klidné vesničce Andělská Hora na okraji CHKO Jeseníky. Autobusová zastávka 100 m. Poutní místo Anenský vrch 1,4 km. Lyžařské centrum Annaberg 1 km. Karlova Studánka 9 km, Ovčárna na Pradědu 13,5 km.
Ubytování: Fara s možností ubytování lidí respektujících pravidla církevního zařízení. V současné době prochází rekonstrukcí (omezený provoz). Ve faře je celkem 35 lůžek v 6 pokojích, společné soc. zařízení, WiFi internet, vybavená kuchyně (elektrický a plynový sporák, trouba, mikrovlnka, rychlovarná konvice, lednička, mrazák, nádobí), společenská místnost (jídelna), konferenční místnost. Vedle fary je oplocená farní zahrada. Možnost úschovy kol.
Cena: Celoročně: 100 Kč/os/noc (i při ubytování jen 1 osoby), děti v doprovodu rodičů 50 Kč/noc (u vícečetných rodin se hradí max. dvě děti, ostatní jsou zdarma), větší skupiny dětí a mládeže 70 Kč/os/noc. Ceny jsou konečné a platné i při ubytování jen na 1 noc. Nutný je vlastní spacák či povlečení.
Adresa: Fara, Andělská Hora 137, 793 31 Andělská Hora. Provozovatel: Římskokatolická farnost Malá Morávka. Kontaktní osoba: Mgr. Marek Žukowski.
Poznámky: Ubytování pro veřejnost od roku 2017 není možné.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Fara, Andělská Hora
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby