– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Fan ***, Karlovy Vary - Bohatice

?? %

Penzion Fan ***, Karlovy Vary - Bohatice

mob. +420 602 298 810 reception@penzionfan.cz
Penzion Fan *** [Zvětšit - nové okno]
25
Umístění: V klidné okrajové části Karlových Varů, 2 km od lázeňského centra a 1,2 km od vlakového nádraží. V sousedství penzionu je autobusová zastávka MHD (bezproblémové spojení do dalších částí města) i obchod s potravinami.
Ubytování: Kvalitně vybavený penzion se zázemím pro rodiny, cyklisty i motorkáře. V penzionu je 12 nekuřáckých a prostorných pokojů (2x1, 8x2, 1x3, 1x4 lůžka). Na každém pokoji je předsíň, vlastní koupelna, kuchyňka pro přípravu základních pokrmů, chladnička, 24-palcová TV s plochou obrazovkou, DVD přehrávač, rádio s budíkem i bezplatné WiFi. Z kohoutků teče kvalitní pitná voda. Bezplatně zapůjčíme dětskou postýlku, židličku, nočník, vaničku i nádobu na použité pleny. Zapůjčíme stolní hry i fén. Salónek pro hosty zdarma, možnost pronájmu ke školení, zajistíme i občerstvení. Uzavřené parkoviště hlídané kamerovým systémem, bezpečné uložení kol i lodí.
Cena: Hlavní sezóna (měsíce 06-09): pokoj 1-lůžkový 970 Kč/pokoj/noc, 2-lůžkový 1.200 Kč/pokoj/noc, 3-lůžkový 1.600 Kč/pokoj/noc, 4-lůžkový 2.000 Kč/pokoj/noc. Mimosezóna (měsíce 10-05): pokoj 1-lůžkový 760 Kč/pokoj/noc, 2-lůžkový 900 Kč/pokoj/noc, 3-lůžkový 1.300 Kč/pokoj/noc, 4-lůžkový 1.700 Kč/pokoj/noc. Slevy pro děti až do 18 let. Dětská postýlka zdarma. Pes 100 Kč/noc. Snídaně 180 Kč. Rekreační poplatek 35 Kč/os/noc (jen dospělí). Povlečení i energie jsou v ceně. Ceny platí i při ubytování jen na 1 noc, při pobytu na 7 a více nocí sleva 10 %.
Adresa: Penzion Fan *** (garni hotel), U Trati 57/5, 360 04 Karlovy Vary - Bohatice. Provozovatelka: Kamila Formánková.
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Fan ***, Karlovy Vary - Bohatice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby