– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzión FAKO, Liptovský Mikuláš - Okoličné

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Penzión FAKO [Zvětšit - nové okno]
35
Umístění: V tichej časti Okoličné mesta Liptovský Mikuláš, s ľahkým prístupom k hlavnej trase z Mikuláša na Liptovský Hrádok. V blízkosti je lyžiarske stredisko Opalisko Závažná Poruba, motokárová dráha Monaco Grand Prix, termálne kúpaliska Liptovský Ján a Tatralandia, Demänovské jaskyne, cyklistické a turistické trasy v Žiarskej doline.
Ubytování: Novopostavený penzión s kapacitou 35 osôb. 2-lôžkové izby (10x): možnosť prísteľky, vlastná kúpeľna + toaleta, LCD TV + SAT, bezplatné WiFi, veľký slnečný balkón s posedením, 5 izieb má kuchynský kútik. Apartmán (1x): 2-izbový, spáleň (2 lôžka), obývacia časť (možnosť 2-3 prísteliek), TV+SAT, WiFi, kompletne zariadená kuchyňa, soc. zariadenie, balkón. Pred penziónom je tenisový kurt, zastrešený záhradný bazén a bezplatné parkovisko. Reštaurácia Fako priamo v penzióne.
Cena: Izba: 12-14 EUR/os/noc, dieťa 6-12 rokov na lôžku 10 EUR/noc (na prísteľke 7 EUR/noc), prísteľka 9 EUR/noc. Ceny sú konečné (vrátane miestneho poplatku a DPH) a platia celý rok okrem Silvestra. Pri 5 a viac prenocovaní zdarma LiptovCard (zľava do 30 % Tatralandia, Bešenová, Chopok Jasná, atd.).
Adresa: Penzión FAKO, Ivana Frniaková, Kláštorná 907, 031 04 Liptovský Mikuláš - Okoličné
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzión FAKO, Liptovský Mikuláš - Okoličné
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby