– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Penzion a ubytovna Expres Atack, Brno - Trnitá

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Penzion a ubytovna Expres Atack, Brno - Trnitá

Penzion a ubytovna Expres Atack [Zvětšit - nové okno]
Umístění: V Brně u řeky Svitavy, na okraji průmyslového areálu. Zastávka MHD 700 m.
Ubytování: Penzion: 1-, 2- a 3-lůžkové pokoje s vlastním soc. zařízením a předsíňkou. Penzion byl nově postaven v březnu 2006.
Ubytovna (27 lůžek): 2-, 3- a 4-lůžkové pokoje. Ubytovna je po celkové rekonstrukci v roce 2000, vhodná pro montéry a dělníky. Společné soc. zařízení (4x WC, 4x sprcha, 2x pisoár na fotobuňku).
Společné: Možnost posezení u grilu. Vchodová videokamera, Internet, telefon, fax, vlastní parkovací plocha, TV za příplatek, kuchyně (sklokeramická deska, horkovzdušná trouba, myčka, lednice s mrazákem, varná konev).
Cena: Ubytovna: 1-2 noci 275 Kč/os/noc, 3-4 noci 231 Kč/os/noc, 5-6 nocí 193 Kč/os/noc, 7-29 nocí 160 Kč/os/noc, 30 a více nocí 138 Kč/os/noc, oplocené parkování 55 Kč/noc, TV 39 Kč/den. Penzion: 1-lůžkový pokoj 275-363 Kč/noc (jen 1-2 noci 473 Kč/noc), 2-lůžkový 495-583 Kč/pokoj/noc (1-2 noci 693 Kč/noc), 3-lůžkový 671-825 Kč/pokoj/noc (1-2 noci 990 Kč/noc). V době veletrhů a Grand Prix jsou ceny navýšeny. Ceny jsou včetně DPH.
Adresa: Ubytovna Expres Atack (penzion Expres Atack, nesprávně Express Atack), Marcel Ščuka, EXPRES ATACK s.r.o., Černovické nábřeží 7, 618 00 Brno
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion a ubytovna Expres Atack, Brno - Trnitá
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...