– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Terénní středisko ekologické výchovy, Horní Lomná

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Terénní středisko ekologické výchovy, Horní Lomná

Terénní středisko ekologické výchovy [Zvětšit - nové okno]
90 0
Umístění: V centru malé horské vesničky Horní Lomná, 12 km od Jablunkova. Obchod a zastávka autobusu 50 m. Snadno dostupný lyžařský areál Přelač (2 km, možnost využít i pravidelné autobusové dopravy). V létě je zde několik plackých bazénů, které je možné obvykle využít zdarma nebo za symbolický poplatek. Výborné podmínky pro turistiku po Beskydech (výchozí místo na Muřinkový vrch, Velký Polom, Slavíč atd.).
Ubytování: Ekologické středisko s možností ubytování v pokojích, apartmánech i jednoduše ve spacácích. Společná malá kuchyňka se základním nádobím, rychlovarnou konvicí a mikrovlnkou. Zdarma možné využít 4 klubovny (prostor pro přednášky, semináře, hry), travnaté hřiště na volejbal, 2 ohniště s lavičkami, služby knihovny. Přístup na internet. Pokoje se společnou koupelnou a wc na patře: 3x 2-lůžkový, 1x 3-lůžkový, 14x 4-lůžkový. Apartmány: 1x apartmán pro 8 osob (2 ložnice, obývací pokoj, vybavená kuchyň, koupelna s vanou), 1x apartmán pro 5 osob (2 ložnice, koupelna a wc, lednice), 3x apartmán pro 4 osoby (2 ložnice, koupelna a wc, lednice).
Cena: Pokoje: 240 Kč/os/noc (platí se jen obsazená lůžka). Spaní ve vlastním spacáku 100 Kč/os/noc. Apartmán pro 8 osob: 1.950 Kč/apartmán/noc. Ostatní apartmány: 260 Kč/os/noc (platí se jen obsazená lůžka). Plná penze (snídaně, oběd, teplá večeře) 154 Kč, polopenze (snídaně, teplá večeře) 121 Kč. Rekreační poplatek 19 Kč/os/noc (osoby 18-70 let).
Adresa: TErénní sTŘedisko Ekologické Výchovy (Tetřev, ekocentrum Horní Lomná, apartmány Horní Lomná), Tetřev Vita, Horní Lomná 128, 739 91 Jablunkov
Poznámky: Středisko je minimálně do 04/2012 mimo provoz.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Terénní středisko ekologické výchovy, Horní Lomná
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby