– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Rekreačné domy pri Podhájskej, Trávnica

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

100 % (1)

Rekreačné domy pri Podhájskej, Trávnica

Rekreačné domy pri Podhájskej [Zvětšit - nové okno]
45
Umístění: V Trávnici v blízkosti prvej autobusovej zastávky smerom z Podhájskej (termálne kúpalisko 3,5 km). V peknom, tichom a zdravom prostredí. Zabezpečíme Vám dovoz aj odvoz z vlakovej stanice zdarma. V Trávnici reštauračné zariadenia v prijatelných cenách.
Ubytování: Dva rekreačné domy, oplotené, v každom je spoločná kompletne vybavená kuchyňa, parkovisko, altánok s krbom. Dom č. 501 (31 osôb): 11 izieb (6x2, 2x3, 2x4, 1x5 lôžok), každá izba má vlastné soc. zariadenie a TV. Hostia majú k dispozícii 6 chladničiek, rodinnú hojdačku, kotlik na guľáš, spoločenskej miestnosti SAT príjem, DVD prehrávač, gulečník, a stolný futbal. Pre deti preliezačka so šmykačkou. Dom č. 544 (14 osôb): 4 izby (2- a 4-lôžkové), každá s vlastným soc. zariadením, spoločná kuchyňa (3 chladničky), spoločenská miestnosť, SAT príjem, internet, altánok s krbom, rodinná hojdačka, pieskovisko. Stanovanie: na záhrade (stany sú k dispozícii).
Cena: Rekreačný dom č. 501: 9 EUR/os/noc, deti 5-10 rokov 6 EUR/os/noc. Rekreačný dom č. 544: 8 EUR/os/noc, deti 5-10 rokov 5 EUR/os/noc. Deti do 5 rokov bez nároku na lôžko zdarma. Rekreačný poplatok 0,5 EUR/os/noc. V lete (mesiace 05-10) ubytujeme aj 1 osobu na 1 noc, v zime (mesiace 11-04) min. 4 osoby na min. 4 noci. Ceny sú platné celoročne.
Adresa: Rekreačné domy, Trávnica při Podhájskej. Kontaktná: Emília Ďurkáčová, 023 57 Olešná 539.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

100 % (9. 10. 2013, 10.26)
Uživatel zde byl ubytován od 22. května 2010 do 28. května 2010.
Ubytování perfektní lidé báječný.Klid na relaxaci když se sejde dobrá parta,tak to potom nemá chybu.Okolo příroda prostě nemá chybu. Vřele doporučuji všem kdo váhají,a nebo se nemohou rozhodnout.

Lokalizace ubytování

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby