– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Brněnská přehrada

Domeček u Kostků, Luka nad Jihlavou

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

100 % (3)
Domeček u Kostků [Zvětšit - nové okno]
5 0
Umístění: V krásné přírodě Vysočiny na kraji obce Luka nad Jihlavou u řeky Jihlavy. V Lukách nad Jihlavou je moderně zrekonstruované koupaliště. Zastávky vlaku i autobusu cca 250 m. Rybařit lze na řece Jihlavě z přilehlé louky, která patří k Domečku. Cukrárna se zmrzlinou přes ulici. Jihlava 12 km.
Ubytování: Samostatný domek se zahradou. Dva 2-lůžkové pokoje (jeden s manželskou postelí, druhý s oddělenými postelemi) + přistýlka na gauči v kuchyni. Koupelna, samostatné WC. Plně vybavená kuchyň (lednička, el. sporák, dřez, mikrovlnka, nádobí, varná konvice). Bezplatný WiFi internet. Technické zázemí na uložení kol, lyží, kočárku atd. K dispozici je gril, kanoe, houpačka, pískoviště. Parkování u domku, venkovní sezení.
Cena: Celoročně: 150 Kč/os/noc (minimálně 2 osoby a minimální platba 900 Kč za celý pobyt, platí i v hlavní letní sezóně) nebo zvýhodněný týdenní pronájem celého domu 3.000 Kč/dům/týden (o letních prázdninách 4.100 Kč/dům/týden). Malý domácí mazlíček zdarma. V topné sezóně se připlácí za protopený plyn. Povlečení, WiFi a vše ostatní je v ceně.
Adresa: Domeček u Kostků (chalupa u Kostků), Marie Komárková, Ulice 1. máje č. p. 253 - Dolní konec, 588 22 Luka nad Jihlavou
Poznámky: Ubytování v roce 2018 prochází rekonstrukcí.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

100 % (18. 7. 2013, 14.31)
Uživatel zde byl ubytován od 17. června 2013 do 20. června 2013.
Loni i letos jsme zde byli v létě .. a spokojeni. Ubytování je vhodné i pro starší a hůř pohyblivé v příjemném prostředí, ve stinném sadu lze posedět, poblíž je skvělá hospůdka, v níž se dobře jí, v obci je bezva koupaliště. Rádi se sem vracíme.
100 % (15. 7. 2013, 14.26)
Uživatel zde byl ubytován od 20. června 2013 do 24. června 2013.
Domeček u Kostků má jen výhody - milou atmosféru, pěknou zahrádku, výbornou polohu a blízké koupaliště. V létě ideální, v zimě určitě rádi vyzkoušíme i blízký svah.
100 % (15. 7. 2013, 10.05)
Do Domečku u Kostků se rádi vracíme. Domácké prostředí, výhled na řeku, příjemné posezení v zahrádce/sadu. Ideální pro rodinu s malým dítětem jako je ta naše. V okolí je spousta pěkných míst: cyklostezka, na které se dá i bruslit, skvělé koupaliště, hospůdka Kolnička. Vřele doporučujeme!

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Domeček u Kostků, Luka nad Jihlavou
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...