– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Ubytování v soukromí, Studnice u Vyškova

Chalupa pod hradem Kaltenštejn, Černá Voda - Nové Podhradí

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

65 % (2)
Chalupa pod hradem Kaltenštejn [Zvětšit - nové okno]
14 1
Umístění: Na samotě u rybníka Podhradí, 1,5 km od obce Černá Voda, v klidném místě u lesa. Hrad Kaltenštejn 500 m. Přírodní koupání 500 m. Další možnost koupání je v blízkých zatopených dolech. Okolí je vhodné na turistiku, cykloturistiku, houbaření, rybaření, možnost jízdy na koni (místní ranč). V blízkosti chalupy je křižovatka slavné cyklotrasy pro horská kola Rychlebské stezky. V zimě možnost běžkování (neupravené stopy). Město Jeseník 23 km.
Ubytování: Menší chalupa s kapacitou 14 osob. V domě je obývací pokoj, tři 4-lůžkové ložnice (+ 2 přistýlky), soc. zařízení, vybavená kuchyň, TV, internet. Venku je zahrada s bazénem (využití bazénu za příplatek), pískoviště, dětská prolézačka, pergola, ohniště.
Cena: Celoročně mimo Silvestr: 1-4 osoby 600 Kč/chalupa/noc, každá další osoba 150 Kč/noc. Silvestr: 1-3 osoby 1.000 Kč/chalupa/noc, 4-6 osob 1.500 Kč/chalupa/noc, 6-10 osob 2.000 Kč/chalupa/noc. Ceny jsou konečné (vč. DPH, energií, zimního vytápění, rekreačního poplatku i povlečení) a platí při ubytování na 2 a více nocí (i v hlavní sezóně).
Adresa: Chalupa pod hradem Kaltenštejn, Vincenc Výleta, Černá Voda 201, 790 54 Černá Voda
Poznámky: Ubytování se již neposkytuje.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

30 % (24. 8. 2016, 13.17)
Uživatel zde byl ubytován od 6. srpna 2016 do 13. srpna 2016.
Dům je rozdělený na 2 samostatné části (říkat jim apartmá je příliš vzletné), které jsou z architektonického hlediska rozděleny velmi nešťastným způsobem - kolmým přepažením domku asi v 1/3 na větší a mensí prostor. Ubytováni jsme byli v menší průčelní části objektu. Celkový prostor je neútulný, stísněný, studený a přeplněný nepoužitelným starým nábytkem. Kuchyňská linka je napadena plísní a zapáchá. Chybí prostor na přípravu jídel a vnitřní kuchyňský stůl je maličký i ve 3 lidech jsme měli problém se společně najíst. Lednice je kompresorová a pokud nechcete, aby vám do rána vytekl mrazák, tak v noci hrčí. Rychlovarná konvice a plynový sporák fungovali. První večer jsme si museli opravit sprchu - nemísila se v ní horká a studená voda. Wifi funkční. Vrchní patro nepoužitelné - přístup jen po skládacím schodišti. Kamna na dříví s vymláceným šamotem - ještě topí. Venkovní posezení pod pergolou neútulné a splácané z nejrůznějšího vyřazeného nábytku. Venku je umístěna houpačka a skluzavka pro děti - umístění je velmi nebezpečné, chybí jakékoli bezpečnostní zóny - z jedné strany je plot a nahoře roh střechy pergoly, který vychází přesně tak, aby si o něj dítě rozbilo hlavu. Majitele jsem na tyto nedostatky upozornila a doufám, že ve svém vlastním zájmu učiní potřebnou nápravu. Objekt má dobrou polohu u začátu Ryclebských stezek a je škoda, že o něj tak špatně pečuje a to včetně generálního úklidu. Cestuji s rodinou poměrně často a mám srovnání, co se dá sehnat v této cenové kategorii. Krajina a okolí je opravdu krásné a klidné, ale až kousek dál od chaty.
Poměr cena / kvalita30 %Čistota30 %Okolní prostředí30 %
100 % (4. 9. 2014, 20.28)
Toto ubytování bylo velice příjemné, v klidné oblasti hned pod Rychlebskými stezkami. Kdo hleda klidnou dovolenou s vybornym vychozim bodem, at pro turitiku ci cyklistiku, tak je to právě pro nej. Majitel mily pan, přivítal nás malou pozorností. Prosteradla krasne vonava.. Ubytovaní samotne žádny velky luxus, ale pomer cena - vykon, je naprosto uspokojujici. V chatce nechybelo absolutne nic. K dispozici udírna i gril, venkovni posezeni, wifi, spousta posteli..spokojenost. Urcite dojedeme zase :-)

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chalupa pod hradem Kaltenštejn, Černá Voda - Nové Podhradí
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...