– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytování v podhradí zříceniny Trosky, Troskovice - Jivina

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Ubytování v podhradí zříceniny Trosky, Troskovice - Jivina

Ubytování v podhradí zříceniny Trosky [Zvětšit - nové okno]
5 0
Umístění: V osadě Jivina u Troskovic, v podhradí zříceniny hradu Trosky. Klidné místo s dobrou dopravní dostupností (zastávka autobusu 40 m). Vlaková zastávka Ktová 3,7 km. Prodejna potravin v místě, restaurace 1 km. V okolí je pestrá nabídka výletů turistických, cyklistických i na běžkách. Hrad Trosky (parkoviště) 1 km. V Turnově (13 km) je mnoho hospůdek, barů, pizerie, sportovní vyžití. Aquacentrum Jičín 15 km. Sjezdovky Bělá u Turnova 12 km, Kozákov 13 km.
Ubytování: Privát v domě se zahrádkou, obývaném i domácími. Hostům slouží jeden 4-lůžkový pokoj s možností přistýlky. Pokoj je slunný s výhledem na okolní malebnou krajinu, druhé okno je orientováno do dvorku. Vybavení je starší, ale pohodlné. Možnost využívat společnou kuchyň (se čtyřplotýnkovým sporákem, mikrovlnkou, rychlovarnou konvicí a základním nádobím), koupelnový kout a WC. Lednice je umístěna na verandě. Platí zde zákaz kouření. V zimě se vytápí na 19-21°C (možné dokoupení krabice s dřívím a přitopení si v krbových kamnech). Dostatek míst k parkování před objektem, mimo oplocený pozemek.
Cena: Celoročně: 3 a více nocí 150 Kč/os/noc, jen 2 noci 180 Kč/os/noc. Rekreační poplatek 15 Kč/os/noc. Povlečení i energie jsou v ceně. Ceny jsou garantovány při ubytování 2 a více osob (i v hlavní sezóně).
Adresa: Ubytování v podhradí zříceniny Trosky, Jivina 2, 512 63 Troskovice, okres Semily. Kontaktní osoba: Josef Lacina.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytování v podhradí zříceniny Trosky, Troskovice - Jivina
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...