– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Vodácke centrum Dronte - turistická ubytovna, Německá

?? %

Vodácke centrum Dronte - turistická ubytovna, Německá

mob. +421 907 604 638 hron@dronte.cz
Vodácke centrum Dronte - turistická ubytovna [Zvětšit - nové okno]
28 0
Umístění: Pri rieke Hron priamo v obci Nemecká. Reštaurácia aj obchod s potravinami 1 km. Na vlakové, resp. autobusové spojenie je to 800 m. Do 30 km viacero významných lyžiarskych stedísk s umelým zasnežovaním (Mýto pod Ďumbierom, Tále, Chopok Juh). V lete je pre Vás priamo v táborisku pripravená požičovňa lodí. Cyklotúry po blízkom okolí, prechádzky po Slovenskom rudohorí alebo Nízkych Tatrách.
Ubytování: Celoročné ubytovanie v chate turistického charakteru a táborenie vo vlastných stanoch. V chate je 28 lôžok v 4-posteľových izbách, spoločenská miestnosť, kuchyňa (mikrovlnka, plynový varič, riad, veľký 60-litrový kotol na varenie guľášu, prípadne polievok), WiFi pripojenie na internet. Možnosť uloženia bicyklov.
Cena: Stanovanie: 3,50 EUR/os/noc (osoby 15-18 rokov 2,60 EUR/noc, 6-15 rokov 1,50 EUR/noc). Chata - leto (15.5.-15.9.): vo vlastnom spacáku 5 EUR/os/noc (3 a viac nocí 4,50 EUR/os/noc), s perinami 7 EUR/os/noc (3 a viac nocí 6,50 EUR/os/noc). Chata - zima (16.9.-14.5.): vo vlastnom spacáku 6 EUR/os/noc (3 a viac nocí 5,50 EUR/os/noc), s perinami 8 EUR/os/noc (3 a viac nocí 7,50 EUR/os/noc). Chata - Silvester: s perinami 10 EUR/os/noc. Rekreačný poplatok 0,30 EUR/os/noc. Teplá sprcha 1 EUR. Parkovanie 2 EUR/noc (autobus 5 EUR/noc). Ceny platia aj pri ubytovaní iba 1 osoby.
Adresa: Vodácke centrum Dronte (turistická ubytovňa Dronte, kemp Dronte), Jaroslav Gogo Pančík, Hronská ulica - Dielničky, 976 97 Nemecká
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Vodácke centrum Dronte - turistická ubytovna, Německá
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby