– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzión a reštaurácia U Drevorubača, Oščadnica

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Penzión a reštaurácia U Drevorubača, Oščadnica

Penzión a reštaurácia U Drevorubača [Zvětšit - nové okno]
20
Umístění: Na začiatku obce Oščadnica, 5 km od Čadce. V Oščadnici sa nachádza veľké lyžiarske stredisko Snow Paradise Veľká Rača. V zimnom období od reštaruácie premáva ski bus až do lyžiarskeho areálu. Autobusová zastávka 30 m, vlak 200 m, potraviny 200 m.
Ubytování: Penzión s kapacitou 20 osôb v 2 izbách s vlastným kompletným soc. zariadením (2x 3-lôžková s prístelkou) a 5 izbách s umývadlom (1x1 s prísteľkou, 3x2, 1x2 s prísteľkou). V penzióne je vlastná reštaurácia Drevorubač s terasou (celodenné stravovanie, špeciality slovenskej a zahraničnej kuchyne, diskotéky, biliárd). Parkovisko pre automobily i autobusy v areáli penziónu. V penzióne je aj ski servis.
Cena: Izby s umývadlom (1- a 2-lôžkové): léto 8 EUR/os/noc, zima 10 EUR/os/noc, Silvestr 12 EUR/os/noc. Izby s kúpeľňou (3-lôžkové): léto 30 EUR/izba/noc, zima 36 EUR/izba/noc, Silvestr 45 EUR/izba/noc. Prístelka 5 EUR/noc (Silvestr 7 EUR/noc). Polpenzia 9 EUR. V lete pre pobyt na 4 a viac nocí zľava 10 %. Miestny poplatok 0,50 EUR/os/noc.
Adresa: Penzión U Drevorubača (penzion Drevorubač), Oščadnica 740, 023 02 Oščadnica
Poznámky: Penzión je od roku 2020 mimo prevádzky.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

ing. Ivan (8. 8. 2012, 20.11)
Uživatel zde byl ubytován od 8. srpna 2012 do 8. srpna 2012.
Dobrý den. Jsme 2 cykloturisté a prosíme ubytování ve čtvrtek 16.8. Pokračujeme po Slovensku cca 800 km za týden. Kolik zaplatíme za osobu? Děkuje ing. Ivan Pírko

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzión a reštaurácia U Drevorubača, Oščadnica
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...