– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Dřevěnice Reviště, Žarnovica - Revištské Podzámčie

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Dřevěnice Reviště [Zvětšit - nové okno]
25 0
Umístění: Na kraji obce Revištské Podzámčie, 4 km od mesta Žarnovica. Autobusová zastávka 2 km. Lyžovanie: Ski Salamandra, Ski Blanc Ostrý Grúň Kollárová, Ski Skalka Kremnica.
Ubytování: Štýlová drevenica v kempu, s kapacitou 25 osôb v 2- a 3-lôžkových izbách. Drevenica je ideálna pre rodiny, páry, jednotlivcov aj skupiny. Posedenie na terase, v altánku alebo pri ohnisku. V drevenici je recepcia s barom s posedením pri krbe alebo TV. Oddelená spoločenská miestnosť s pekným výhľadom na rieku Hron, na organizovanie osláv a firemných stretnutí. Dá sa objednať premietanie filmou v HD kvalite, hranie Playstation pre deti. WiFi internet. V areáli je volejbalové ihrisko, futbal, bedminton.
Cena: Celoročne okrem Silvestra: 10 EUR/os/noc, dieťa do 3 rokov zdarma bez nároku na lôžko, min. 2 osoby na izbe. Vianočné sviatky a Silvester: 6 a viac nocí 220 EUR/chata/noc. Posteľná bielizeň je v cene. Rekreačný poplatok 0,50 EUR/os/noc. Domáci miláčik 3,35 EUR/noc. Jazda na koni v terénu 10 EUR/hod. Stravovanie: denné menu 3,49 EUR alebo výber zo širokej ponúky jedál.
Adresa: Drevenica Revište (chata Revište), Silvia Gregušová, Revištské Podzámčie (Revišťské Podzámčí) III/83, 966 81 Žarnovica
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Dřevěnice Reviště, Žarnovica - Revištské Podzámčie
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...