– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Dřevěnice Polomka, Polomka

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Dřevěnice Polomka [Zvětšit - nové okno]
12 0
Umístění: V Polomke na Horehroní, pod Nízkymi Tatrami a Muránskou planinou. Brezno 12 minút autom. Obchod a reštaurácia 200 m, železničná stanica Polomka 300 m, autobusová zastávka 200 m. V okolí široké možností turistiky a lyžovania (Mýto, Chopok, Tále, Čertovica, Ďumbier, Kráľova hoľa). Vlek v Polomke (dĺžka 1,8 km) vzdialený 5 minút autom.
Ubytování: Štýlová nová drevenica s 3 izbami (2x 2-lôžková, 1x 8-lôžková). Kúpeľňa s WC, samostné WC, kuchyňa (lednička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica), spoločenská miestnosť (krb, TV, radio, CD prehravač, spoločenské hry, pohodlné posedenie pre 12 ľudí). Vonkajší altánok, ohnisko, gril, kotlík na guláš. Drevenica je oplotená a nefajčiarská.
Cena: Leto (1.6.-30.9.): 10 EUR/os/noc, minimálne 45 EUR/noc. Zima (2.1.-19.3.): 12 EUR/os/noc, min. 2 osoby. Mimosezóna: 10 EUR/os/noc, min. 2 osoby. Silvester: nepronajímá se. Ceny sú vrátane energií a platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc.
Adresa: Drevenica Polomka (drevená chalupa Polomka), Peter Ocovan, Bernolákova 15, 976 66 Polomka
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Dřevěnice Polomka, Polomka
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...