– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Drevenica Mak, Kvačany

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

99 % (1)
Drevenica Mak [Zvětšit - nové okno]
8 0
Umístění: V malebnej dedinke Kvačany v regióne Liptova. Termálne kúpaliska: AquaPark Tatralandia 7 km, Bešeňová 14 km, Liptovský Ján 19 km. Vodná nádrž Liptovská Mara 5 km. Kvačianska dolina 1 km (prechádzky pre rodiny s deťmi, prechody cez doliny, výstupy na vrcholy), Prosiecka dolina 7 km.
Ubytování: V drevenici, ktorá bola postavená v roku 1889 a je po celkovej rekonštrukcii. Dva 4-lôžkové apartmány. Každý apartmán má vlastnú kuchynku (chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, dvojplatnička), kúpeľňu + WC, TV a rádio + CD. Záhrada s možnosťou posedenia, grilovania, stanovania a detských hier. Auto je možné parkovať v areáli. Vykurovanie je elektrické, ale nachádza sa zde aj krb na drevo.
Cena: Celoročne: 10 EUR/os/noc, min. 2 noci, min. 2 osoby (aj 2 osoby majú k dispozícii celý apartmán). Silvester: 133 EUR/drevenica/noc. Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov, energií aj postelnej bielizne).
Adresa: Drevenica Mak (drevená chalupa Mak), Kvačany č.d. 18. Kontaktná: Miroslav Florek a Alena Floreková, Kvačany 113.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

99 % (2. 1. 2013, 18.11)
Uživatel zde byl ubytován od 21. srpna 2012 do 24. srpna 2012.
Velmi kvalitní ubytování v pěkném prostředí bez jakýchkoliv problémů.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Drevenica Mak, Kvačany
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby