– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Dřevěnice, Klak

?? %

Dřevěnice, Klak

mob. +421 907 482 409 janobenc@gmail.com
Dřevěnice [Zvětšit - nové okno]
6 0
Umístění: V horskej dedinke Kľak pri Žarnovici, v pohorí Vtáčnik. V Kľaku je veľmi pokojne a ticho, všade okolo sú lesy. Obchod, hostinec, autobusová zastávka (spoje premávajú každú hodinu) 100 m. Okolie je vhodné na náročnejšiu i menej náročnú turistiku, prechádzky, hubárčenie. Túra Kľak - Vtáčnik 2.10 hod. po turistickej stezke.
Ubytování: Drevená chata s kapacitou 6 osôb, iba pre hostí. V chate je 4-lôžková priechodná izba s TV, kompletne vybavená kuchynka (chladnička, mraznička, mikrovlnka, el. sporák, el. kanvica, rozťahovací gauč) a kúpeľňa (vaňa, WC, bojler). Pred chatou je ohnisko, vonkajšie sedenie. Drevenica je v súsedstve rodinného domu majiteľov. Drevenica je v prevádzke iba mimo vykurovaciu sezónu (cca v mesiacoch 05-09).
Cena: Sezóna (mesiace 06-08): 3 a viac osôb 6,50 EUR/os/noc (iba 1-2 noci 7 EUR/os/noc), 2 osoby 7 EUR/os/noc (aj pri ubytovaní iba na 1 noc). Mimosezóna (mesiace 05 a 09): 3 a viac osôb 6 EUR/os/noc (iba 1-2 noci 6,50 EUR/os/noc), 2 osoby 6,50 EUR/os/noc. Ceny sú konečné (vrátane rekreačného poplatku, energií aj bielizne).
Adresa: Drevenica (chata), Ján Benč, Kľak 53, 966 77 Kľak
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Dřevěnice, Klak
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...