– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Domov mládeže SŠ, Moravský Krumlov

?? %
+420 515 322 798, mob. +420 739 570 616 tesar@ssmk.eu
Domov mládeže SŠ [Zvětšit - nové okno]
60 0
Umístění: Přímo v historickém centru Moravského Krumlova, na náměstí, u zastávky autobusů. Městské muzeum a galerie Knížecí dům 100 m, zámek Moravský Krumlov a prohlídky výstavy Slovanské epopeje 400 m.
Ubytování: Ubytovna hotelového typu s možností stravování v domově mládeže. K dispozici je pět 4-lůžkových pokojů (s vlastním soc. zařízením) a deset buněk se dvěma 2-lůžkovými pokoji (se sdílenou koupelnou pro tyto dva pokoje). Možnost úschovy kol. Pro širokou veřejnost plná kapacita ubytovny slouží jen přes letní prázdniny. Během školního roku ubytováváme především žáky školy a turistům nabízíme pouze aktuálně volné pokoje.
Cena: Celoročně: pracovní dny i víkendy 400 Kč/os/noc. Cena platí i při ubytování jen 1 osoby na pokoji (neobsazená lůžka se nehradí), i jen na 1 noc. Povlečení a energie jsou zahrnuty v ceně.
Adresa: Domov mládeže (DM, turistická ubytovna), náměstí T. G. Masaryka 30, 672 01 Moravský Krumlov. Provozovatel: Střední škola dopravy, obchodu a služeb (SŠ DOS), nám. Klášterní 127, 672 01 Moravský Krumlov. Vedoucí domova mládeže: Miroslav Tesař.
Poznámky: Z důvodu rekonstrukce nebude od června 2024 do září 2024 turistická ubytovna při SŠDOS Moravský Krumlov v provozu.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Domov mládeže SŠ, Moravský Krumlov
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...