– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Gymnázium Jevíčko - domov mládeže, Jevíčko

?? %

Gymnázium Jevíčko - domov mládeže (365 m), Jevíčko

mob. +420 725 940 219, +420 702 046 228 ubytovani@gymjev.cz
Gymnázium Jevíčko - domov mládeže [Zvětšit - nové okno]
88
Umístění: Na západní straně Jevíčka, 350 m od městských hradeb v historickém centru. Okolí Jevíčka je vhodné pro pěší turistiku i jízdu na kole. V blízkém okolí (do 9 km) Smolenská přehrada, osada Mařín - rumpálová studna, ekocentrum Renata Bělá u Jevíčka, aquapark Velké Opatovice, Kalvárie v Jaroměřicích, farma Cetkovice (jízdy na koni), zřícenina hradu Cimburk u Městečka Trnávka, arboretum Borotín.
Ubytování: Ubytovna v domově mládeže s doplňkovou možností ubytování i ciích osob (nestudentů). Celková kapacita je 88 lůžek, v době školního vyučování bývá volná asi polovina. K ubytování slouží 3-lůžkové pokoje se společným soc. zařízením na chodbě. Součástí areálu je jídelna (120 míst) s vlastní kuchyní. Možnost stravování ve dnech školního vyučování, pro skupiny 30 a více osob plná penze kdykoliv. V domově jsou klubovny s TV a lednicí, menší místnost s DVD přehrávačem a kuchyň (el. sporák, mikrovlnka, rychlovarná konvice, nádobí). Po dohodě je možný pronájem sportovišť i učeben a auly gymnázia. Před budovou menší počet parkovacích míst.
Cena: Celoročně: 250 Kč/os/noc. Cena je konečná (včetně všech poplatků, povlečení i energií) a platí i při ubytování jen 1 osoby, i jen na 1 noc.
Adresa: Gymnázium Jevíčko - domov mládeže, Nerudova 557, 569 43 Jevíčko. Kontaktní osoby: Ladislav Šponer a Kateřina Veselá.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Gymnázium Jevíčko - domov mládeže, Jevíčko
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby