– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Domek v Třeboni, Třeboň

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Domek v Třeboni [Zvětšit - nové okno]
8
Umístění: V kraji rybníků a lesů na okraji Třeboně, v chráněnné krajinné oblasti Třeboňsko. Vlaková stanice Třeboň 1 km, autobusová zastávka 1,2 km. V Třeboni jsou restaurace, obchody, zámek, zámecký park, městské opevnění. Možnost koupání (přírodní v rybníce i koupaliště).
Ubytování: Domek se třemi pokoji maximálně pro 8 osob. Pokoje jsou 3-lůžkové, jeden má balkon. Společná vybavená kuchyň (mikrovlnka, rychlovarná konvice, lednička, kombinovaný sporák, spižírna), koupelna, 2 WC, 2 TV. Možnost vytápění elektrickým kotlem s ústředním topením. Venku je uzavřená zahrada (posezení s grilem), ohniště, pískoviště, zahradní houpačka. Uzamykatelná úschovana kol. Parkování před domem na oploceném pozemku.
Cena: Celoročně: týdenní pobyt 11.200 Kč/dům/týden, víkendový pobyt 4.000 Kč/dům/víkend. Rekreační poplatek 15 Kč/os/noc. Připlácí se energie podle skutečné spotřeby. Povlečení je v ceně. Víkendový pronájem jen mimo letní prázdniny, o letních prázdninách pouze pobyty od soboty do soboty. Na Vánoce a Silvestr se domek nepronajímá.
Adresa: Domek v Třeboni, Václav Dlouhý, Sídliště 1158, 379 01 Třeboň
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Domek v Třeboni, Třeboň
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby