– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Venkovský dům, Čímice u Rabí

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Venkovský dům, Čímice u Rabí

Venkovský dům [Zvětšit - nové okno]
10 0
Umístění: V malebném podhůří Šumavy, na okraji malé vesničky Čimice, v místě s dalekým výhledem, 11 km severovýchodně od města Sušice. Obchod (základní potraviny) 300 m, restaurace (hotel Rabí) 5 km. Rybník ke koupání 1 km, koupaliště (Žihobce) 5 km, bazén Horažďovice 10 km. Rybaření (rybník Malkovec) 2 km. Lyžování Nezdice 11 km. Zříceniny hradů Rábí 5 km, Prácheň 10 km, Kašperk 12 km, historické město Strakonice 22 km.
Ubytování: Volně stojící venkovský domek, v roce 2009 kompletně zrenovovaný, dobře a pohodlně zařízený. Ve spodní části domu je hala, obývací pokoj (sedací souprava - 1,5 lůžka, krbová kamna, TV, DVD), moderní kuchyně s jídelním koutem (sporák, lednice, kávovar, varná konvice, mikrovlnka), ložnice (dvojlůžko + matrace na zemi jako přistýlka), koupelna se sprchou a samostatná toaleta. V horním patře je obývací pokoj (rozkládací pohovka - dvojlůžko, přistýlka - 1,5 lůžka, TV), ložnice (dvojlůžko), koupelna (se sprchou a WC). Ústřední vytápění krbovými kamny a na topný olej. Částečně oplocená zahrada, zahradní nábytek se slunečníkem, přenosný gril, pískoviště a bazén o průměru 3 m. Malý pejsek povolen. K dispozici pračka, dětská postýlka (na vyžádání). Po dohodě možnost využití tenisových kurtů u domu.
Cena: Celoročně: celý dům (max. 8 dospělých + 2 děti) 1.500 Kč/dům/noc, samostatně spodní apartmán (4 dospělí + 2 děti) cena dohodou, ceny platí při pobytech na 3 a více nocí (i v hlavní sezóně). Připlácí se rekreační poplatek, spotřeba elektřiny nad 50 kWh/týden, v zimě spotřeba topného oleje nebo dřeva.
Adresa: Michaela Kalná, Čímice 77, 342 01 Sušice
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Venkovský dům, Čímice u Rabí
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...