– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Domeček Aš, Aš

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Domeček Aš,

Domeček Aš [Zvětšit - nové okno]
12
Umístění: V klidné části Aše, nejzápadnějšího města České republiky, na hranici s Německem. V Aši jsou tenisové kurty a sportovní plavecký bazén. Pod vrchem Háj (758 m) je multifunkční sportovní areál (míčové hry, minigolf, lezecká stěna, in-line dráha 1 km, lyžování). Františkovy Lázně 17 km. Rezervace SOOS (rašeliniště a minerální slatiniště) 21 km.
Ubytování: Prostorný dům s udržovanou zahradou. V přízemí je velký obývací pokoj s balkonem, z něhož je možné sestoupit na terasu (posezení, grilování), vybavená kuchyň (plynový sporák, trouba, lednice, kávovar, rychlovarná konvice, nádobí, mycí prostředky) s jídelním koutem, 2-lůžkový pokoj, koupelna, WC. V 1. patře jsou 3 velké ložnice a prostorná koupelna. V suterénu je koupelna se sprchou, WC a místnost k relaxaci. Parkování před domem pro 4 auta. Možnost ubytování s domácími mazlíčky. V zahradě je bazén a dětské brouzdaliště, pískoviště, skluzavka. V domě je pračka, TV a internet.
Cena: Hlavní sezona: 2 osoby 1.500 Kč/dům/noc, každá další osoba 70 Kč/noc, děti do 6 let zdarma. Mimo sezónu: možnost slev. Cena je konečná (zahrnuje i spotřebu vody, elektřiny a dřeva, závěrečný úklid, DPH a ubytovací poplatek) a platí pro týdenní pobyty.
Adresa: Domeček Aš, Olga Válková, Koperníkova 6, 352 02 Aš
Poznámky: Ubytování od 08/2014 neslouží pro veřejnost.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Domeček Aš, Aš
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...