– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Turistická ubytovna PTTK, Zakopané

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Turistická ubytovna PTTK, Zakopané

Turistická ubytovna PTTK [Zvětšit - nové okno]
300
Umístění: V Zakopaném v polských Tatrách, v úplném centru města, 1 km od vlakového a autobusového nádraží. Slavná promenádní ulice Krupówki s velkým množstvím restaurací je vzdálena jen 50 m. Spodní stanice lanovky Gubałówka 700 m. Zakopané je hlavním polským východiskem do Tater.
Ubytování: Turistická ubytovna s kapacitou 300 osob v pokojích různé kvality. V tzv. hotelové části jsou 2- až 3-lůžkové pokoje (s manželskými postelemi i oddělenými lůžky) s TV a vlastní koupelnou (nebo alespoň umyvadlem). V turistické části jsou pokoje se společným soc. zařízením. V ubytovně jsou společenské místnosti (s krbem i pro konání konferencí) a vlastní restaurace. Před ubytovnou je zahrada s posezením a hlídané parkoviště.
Cena: Sezóna: turistický 2-lůžkový pokoj 37 zł/os/noc, 5-lůžkový 29 zł/os/noc, 7-lůžkový 27 zł/os/noc, hotelový 2-lůžkový s umyvadlem 84 zł/pokoj/noc, 3-lůžkový s umyvadlem 114 zł/pokoj/noc, 1-lůžkový s koupelnou a TV 75 zł/pokoj/noc, 2-lůžkový s koupelnou a TV 150 zł/pokoj/noc. Mimosezóna: turistický 2-lůžkový pokoj 27 zł/os/noc, 5-lůžkový 24 zł/os/noc, 7-lůžkový 22 zł/os/noc, hotelový 2-lůžkový s umyvadlem 60 zł/pokoj/noc, 3-lůžkový s umyvadlem 81 zł/pokoj/noc, 1-lůžkový s koupelnou a TV 55 zł/pokoj/noc, 2-lůžkový s koupelnou a TV 110 zł/pokoj/noc. Silvestr: příplatek. Rekreační poplatek 1,70 zł/os/noc. Snídaně 11 zł. Ceny jsou včetně DPH. Pro návštěvníky LevneUbytovani.net byla v době provozu garantována 10% sleva ze standardních (zde uvedených) cen!
Adresa: Turistická ubytovna PTTK (Dom Turysty PTTK), ulice Zaruskiego 5, 34 500 Zakopane (Zakopané)
Poznámky: Podle stránek Pttk.pl je objekt od 05/2012 v rekonstrukci.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Turistická ubytovna PTTK, Zakopané
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby