– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Apartmánový dům Nap, Štúrovo

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Apartmánový dům Nap [Zvětšit - nové okno]
26
Umístění: V Štúrove, 600 m od hlavného vchodu termálneho kúpaliska Vadaš. V blízkosti sa nachádzajú obchody, reštaurácie, pešia zóna. Atrakcie pre turistov: termálne kúpalisko Vadaš, Kováčovské kopce pre cyklistov a peších turistov. Štúrovo leží pri ústí troch riek (Dunaj, Hron a Ipeľ). Prechod cez most Márie Valérie do Maďarska 1,7 km, susedné maďarské mesto Esztergom (Ostrihom) 2 km, najväčší kostol v strednej Európe (Ostrihomská Bazilika). Vyšehrad 30 km a pri nej bobová dráha, Budapešt 50 km.
Ubytování: Apartmánový dom s 2- až 4-lôžkovými izbami (4x2, 2x3, 3x4 lôžka). Na uzatvorenom pozemku sa nachádza altánok, prístrešok, záhradný krb, pieskovisko, hojdačka, záhradný nábytok, možnosť parkovania. V každej izbe je TV, vlastná kúpeľňa (sprchovací kút, WC) a kuchynský kút (minichladnička, rýchlovarná kanvica, varič), pri 2-lôžkových izbách je kuchynka na konci spoločnej chodby. Celoročná prevádzka.
Cena: Hlavná sezóna (mesiace 07, 08): 2 osoby 180 EUR/týždeň, 3 osoby 250 EUR/týždeň, 4 osoby 300 EUR/týždeň. Predsezóna (mesiac 06): 2 osoby 140 EUR/týždeň, 3 osoby 210 EUR/týždeň, 4 osoby 280 EUR/týždeň. Mimosezóna (mesiace 09-05): 10 EUR/os/noc, aj pri ubytovaní iba 1 osoby na izbe, aj iba na 1 noc. Rekreačný poplatok 0,70 EUR/os/noc.
Adresa: Apartmánový dom Nap (apartmány Nap), Nánanská cesta 56, 943 01 Štúrovo. Kontaktná osoba: Ján Bobek.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Apartmánový dům Nap, Štúrovo
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby