– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Venkovský dům nad jezerem Galaduš, Burbiszki

85 % (1)

Venkovský dům nad jezerem Galaduš, Burbiszki

mob. +48 721 271 222, +48 875 171 145 danguole@wp.pl
Venkovský dům nad jezerem Galaduš [Zvětšit - nové okno]
10 0
Umístění: Na polosamotě Burbiszki nad jezerem Galaduš (Gaładuś), v malebné oblasti mírně zvlněných kopečků mezi Mazurskými jezery, pouze 1 km od hranic s Litvou. Příjezd až k domu je možný po úzké asfaltové silnici. Možnosti výletů do Wigierského národního parku (plavby na lodičkách, úzkokolejka, turistické, cyklistické i běžkařské stezky) i do sousední Litvy (akvapark a lázně Druskininkai atd.).
Ubytování: Agroturistické hospodářství se samostatným dřevěným domem pro hosty. V domě jsou dva 2-lůžkové pokoje s vlastní koupelnou a dva 2-lůžkové pokoje se společným soc. zařízením, možnost přistýlek. Společný plně vybavený kuchyňský kout. Před domem je zahrada, altánek s posezením a možnost grilování. K hospodářství patří soukromá pláž u jezera i s loďkou. Možnost stravování (hospodáři připraví polská i litevská jídla, s použitím místních surovin).
Cena: 35 zł/os/noc, přistýlka 10 zł/noc, děti do 3 let bezplatně. Snídaně 15 zł, oběd 20 zł, večeře 23 zł.
Adresa: Gospodarstwo agroturystyczne Dom nad Gaładusią (agroturystyka), jezioro Gaładuś, Burbiszki 14, 16 500 Sejny. Kontaktní osoba: Danguole Marcinkiewicz.
WWW:
Poznámky: Foto: Robert Vystrčil, 2014. Placená inzerce.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

85 % (16. 10. 2014, 13.24)
Uživatel zde byl ubytován od 12. srpna 2014 do 14. srpna 2014.
Nádherné umístění farmy. Prakticky na samotě, s hezkým výhledem. Kolem se pasou krávy, volně pobíhají hodní pejsci a kočičky. Poslední asi 3 km příjezdu k domu jsou po šotolině, jinak po asfaltu. Na skok je to do Litvy (malý, téměř nepoužívaný, ale legální hraniční přechod je téměř na dohled), velmi doporučuji návštěvu litevského rekreačního centra Druskininkai. Na farmě v jednom domě bydlí domácí, druhý (dřevěný) je k dispozici hostům. Příjemné je posezení venku pod krytou pergolou.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Venkovský dům nad jezerem Galaduš, Burbiszki
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...